nejede mi na unas.cz web na nekterejch 98...

nevite nekdo proc?
pod jinejma systemama a pod vetsinou W98, to jede v pohode, ale pod nekterejma mi to napise ze IE nemuze na serveru najit soubor.
pouzivam tam ramy a nejede hlavni a horni...
dik ondra
web je http://chalupasouvrat.unas.cz
Na vše ti neodpovím ale ty rámy bych ti možná poradil:
Pokus se podívat,jestli nemáš náhodou nastaveno hlavni htm a horni htm,
když to má být správně hlavni html(horni html)či naopak.Já sám jsem s tím měl chybu,a tu najednou jsem si uvědomil,že je to html,a ne htm...
Budou to asi chybny nazvy souboru.... a hlavne: na Linuxu (WZ) se ROZLISUJOU velky a maly pismena souboru, tj. xxx.html neni to samy XXX.HTML
kdyz se soubor pro horni ram jmenuje upframe.htm, tak v index.htm musi bejt v definici ramu upframe.htm ne? nevim jestli sem spravne pochopil, cos myslel.
a hlavne... to by delalo tu samou chybu na vsech operacnich systemech a vsech prohlizecich, ne? me to nejede jenom na WIN98 IEXX (bohuzel verzi si nepamatuju), maly a velky pismena mam taky ohlidany... jo a na webparku ta stranka jela... bohuzel mi to zas posunovalo menu v bocnim ramu pri kazdym nacteni stranky nekam jinam.... to taky nevim cim to je:((
dik za rekce
To je dost divny .. mozna to bude mit neco spolecnyho s reklamou, zkontroluj si nastaveni reklamy v administraci