Nejde WAP, předtim chodil, co s tim?

Asi takhle, mam stránky t68i.wz.cz/wap pro mobily s barevným displejem a podlední 2 měsíce mi tam aď dělám co dělám nefunguje většina wapu, píše mi to "500: Web service problem: Please contact the service provider". Je to spíš otázka na admina, zvláště protože to předtim šlo bez problémů. Je to napsáno normálně ve wml a nemůžu najít chybu. Poraďte prosím. Děkuju
Admine, prosím, opravdu mi to začlo psát z ničeho nic v mobilu "500: Web service problem: Please contact the service provider". Nevíš co se s tim stalo?
fakt nevim, nic se nemenilo,
myslim, ze to spouste lidi funguje, neni problem spis v tech strankach?
No u meho mobilu je jeste tlacitko Details. To kdyz zmacknu a vidim "Compile Error" tak je vse jasne. Chyba je na strankach. Zkus nejaky XML validator.
mira....díky za přečtení a komentář

Ondra....jediný rozdíl mezi fungujícíma a nefungujícíma stránkama, který tam je, je náhled gifu (čtou to jen mobily čtoucí gif + Opera apd.). Opera ani w3c automatická kontrloa mi nehlásí žádnou chybu :(
mira....díky za přečtení a komentář

Ondra....jediný rozdíl mezi fungujícíma a nefungujícíma stránkama, který tam je, je náhled gifu (čtou to jen mobily čtoucí gif + Opera apd.). Opera ani w3c automatická kontrloa mi nehlásí žádnou chybu :(
Hele, podobnou chybu to hlásí i kámošovi, ale na stránkách, které nejsou od WZ. Mysleli jsme, že zrovna blblo GPRS...

Tomu, co dělal ty stránky to fungovalo v NOKIAckém simulátoru WAPu.