Pseudotřída "Dir"

Dobrý večer.

Rád bych věděl, proč je na serveru webz.cz zakázaná práce s adresáři pomocí PHP pseudotřídy "Dir".

Děkuji,


Martin Ambruš
<HTML>to bude nejaky omyl, co to pise?</HTML>
Vypisuje to tohle hlášení:

Warning: dir(): SAFE MODE Restriction in effect. The script whose uid is 99 is not allowed to access /3w/webz.cz/g/gysla/WEB/fotky owned by uid 0 in /3w/webz.cz/g/gysla/class.php3 on line 11

Warning: dir(./WEB/fotky/prof/): failed to open dir: No such file or directory in /3w/webz.cz/g/gysla/class.php3 on line 11

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /3w/webz.cz/g/gysla/class.php3 on line 12

Na mojem počítači to ale běhá v pohodě.
<HTML>hmm, zajimave, to mi zabere delsi dobu, chyba je asi nasi strane
s temi uid 0 to je blbost, asi jsem nekde udelal chybu pri upravovani zdrojaku php (zhruba pred mesicem - od te doby se nic nemenilo)</HTML>
Beru zpět!
Je to moje blbost a skleróza - zapomněl jsem vytvořit adresářovou strukturu na serveru. Upgradem jsem ji totiž úplně překopal.
Omlouvám se za zdržení kvůli zbytečnosti.

Díky,

Martin Ambruš
<HTML>to mi prosim vysvetli, obvykle se zorientovavam docela rychle, ale ted mi to fakt nedoslo a uz koukam, ze ti to opravdu jede

v cem konkretne byl problem (v tech zdrojakach jsem na prvni pohled nic spatneho nevidel)</HTML>