Pipni.cz - 500 mb-free?

Na pipni.cz jsem viděl,že mají freehosting 500MB a doménu druhé úrovně!Je to drb nebo je to pravda?Já teda nevím.Nahoře běželo,že zdarma 500 MB 2.úrovně můžu získat zadara...ale vedle bylo napsáno,že za doménu .cz se platí 1600 a za každý nový rok 800...Tak teda nevím.
Jarek
<HTML>AFAIK to neni drb
1600 platis CZ-NICu, je jiste ze se to bude snizovat, jen se nevi kdy
pokud to je na tebe moc, zkus com/net/org domenu (cca $10 rocne)

vice viz http://forum.pipni.cz/</HTML>
Tak teď sem tomu moc nerozuměl.Jednoduše: když nezaplatím ani teď ani později ani korunu,dají mi tu doménu 2.úrovně s 500MB?(mám v tom zmatek.Co platit cz-nicu?)
<HTML>vice viz http://forum.pipni.cz/</HTML>
Aha,tak to je pěkně na hovno.Takže to vlastně zdarma není a oni kecají...1600 je pro mě,čtrnáctiletého kluka zatraceně hodně...
P.S.Webzdarma je stejně nejlepší

Pro Míru: Bude webzdarma podporovat i ASP?
ASP tu asi fakt nebude, nefim, estli by vubec na Linuxu slo rozchodit :-)
<HTML>na co potrebuje ctrnactilety kluk svoji domenu ?
ja jsem ve 14cti nevedel, ze nejaky internet vubec je (a to uz tehdy opravdu byl ;-)
ted taky docela slusne vyziju bez domeny ;-)

... ale nechci aby to vyznelo, ze mam neco proti pipni.cz ... i kdyz ... presnejsi by to bylo, ze jsem nemel dokud oni nezacali ryt do nas

asp nebude</HTML>
oni začali rýpat? ;-) svině ;-)
No, co si budeme nalhávat, Pipni je jen projekt na tahání poněz pro CZ-Nic. Z čeho by přibližně žili. Navíc je těch 500mb při 5gb trafficu je lákadlo a nemá to své praktické využití...
neřekl bych ;-)

bluee
.com \ .net \ .org \ na pipni.cz je za 525,- s DPH zrizovací poplatek a roční prodloužení taky je 525,- s DPH(prostě zaplatíš 525,- při registraci a za další rok zase 525,-)
u .cz \ je to dražší, zřizovací poplatek je 1680,- s DPH a roční prodloužení je 840,- s DPH
- zaplatíš si vlastně jenom doménu 2.úrovně a pipni.cz ti posky/i?tne 500MB prostoru, statistiky, administraci a dalších mnoho věcí, ALE ten přenos 5GB/měsíc je strašně málo(500MBprostoru!=5GBpřenosu dat), meli by dát minimálně 10GB přenosy(nejlíp neomezeno a nebo alespoň 25GB)
- ja tam mam cca 100MB z 500MB data zaplněný a přenos za den mam 1GB
06.02.2003 =>
Velké zlevnění .com , .net , .org , .info a .biz domén - 370 Kč na rok nebo 720 Kč na 2 roky. .. :o)
Mno jo, traffic to je bída.
Mám jeden projekt, kterej je nenáročnej na traffic (mám málo návštěv), ale přeci jen bych využil více než 50 MB. Hledám na něj vhodnej a levnej hosting, ale potřebuji stabilitu. Zatím to mám na WZ. Chtěl jsem se zeptat. Jak je to na pipni.cz stabilní a rychlý?
to Andrew

Pipni.cz mi připadá super až na jednu zásadní věc a to jsou ty přenosy dat(5GB/měsíc je strašně málo(to se ani nedá využít těch 500MB místa)). Jestli nebudeš dělat download web nebo TGP web, tak je pro tebe jako dělaný.

a navíc - velké zlevnění .com , .net , .org , .info a .biz domén - 370 Kč (+5% DPH) na rok nebo 720 Kč (+5% DPH) na 2 roky.
mira> mě je 14 a dělám stránky a domén mám spoustu (viz.:bulwz.cz, serial-number.unas.cz,xEcho.wz.cz,edclan.webz.cz) ;o) takže 14letí kluk potřebuje svou doménu (pokus umí dělat stránky)
Doména se myslí www.název.cz a ne subdoména domény www.subdoména.doména.cz
Navíc on myslel placenou, a Ty tu neplatíš.
Byla myslena domena druheho radu :)))
Když nechápal tohle, tak ani tohle nemusel.
Nevím jak je to přesně s těma 500 MB free, ale četl jsem nedávno, že přechazeli na FreeBSD 5.0 a to si u mě tedy šplhli. Tomuhle síťovému OS fandím ;).

Proto možná měli v minulosti problémy /když přecházeli na novější systém/.