'max_questions'

1226: User 'XXXX' has exceeded the 'max_questions' resource (current value: 4200)
<br>
dobre miro, jak to tedy je nastavene ... kolik pristupu a za jaky cas je vlastne "povoleno" na MySQL WZka ?
viz podpora (ted jsem to tam pridal)

max_questions jsem mirne zvednul - na 5600
dikes miro .-), bohuzel i tak je to pro weblog malo .. no co se da delat :(o)
ted mi napada, ze to asi ani nebude tak temi pristupy .. tolik jich za hodinu vetsinou nebyva, neni to spise nekde v cachce MySQL? zase mi to haze chybu i stim nastavenim 5600 a podle statistiky tam bylo jen zhruba 150-200 pristupu ? :()
<HTML>a zkousel jsi spocitat dotazy v jedne strance?</HTML>
Co mam delat, moje aplikace pracuje s velkou DB, kterou kazdy tyden aktualizuji tak, ze tabulky dropnu a vytvorim novou s insertem jednotlivych vet? Budto prepsat aplikaci, tak aby se promitaly jenom skutecne zmeny (to bude nejakou dobu trvat) nebo dostat vyssi limit (alespon do konce prazdnin - abych stacil upravit zdrojaky) nebo neaktualizovat (to doufam ne). Poradte.

http://folibchavy.wz.cz
mno jo miro, system statistiky na geeklogu umi pocitat dotazy z jedne stranky taky .. porad mi vychazi kolem 2000-2500 dotazu na weblog denne max, nekdy je to tak o 500 vic, kdyz "zurive adminuju" .. coz mi stale nedava ty divne vysoky hodinovy zateze, ale je mozne, ze se mylim :()