uz zase errorky?

tohle by tu melo "strasit" jak asi dlouho?
Warning: clearstatcache() has been disabled for security reasons in /3w/....
Z bezpečnostních důvodů není možné povolit na serveru úplnou sadu možností PHP. Proto uvádíme seznam zakázaných funkcí:

Úplně: exec, system, passthru, set_time_limit, error_log, ini_set, dl, popen, pfsockopen, openlog, syslog, readlink, symlink, link, leak
Omezeny jsou: souborové a adresářové funkce (na práci se soubory pouze ve Vašem adresáři), funkce mail (platí omezení na 10 odeslaných e-mailů na jednom účtu za hodinu).


ani zminka o cookies :()
Moc by mě zajímalo, který chytrák zakázal clearstatcache!
Bez toho můžu ty skripty rovnou hodit do ř....
.... no to je teda super tak mi teda poradte jak mam udelat chat ?
clearstatcache() ! Povolte to, na bezpečnost to nemá vliv. Pokud někdo chce bezpečněji surfovat, stačí si pořádně nastaví prohlížeč.
<HTML>ta hlaska kterou to vypisuje je zadratovana v php - a ne mnou - takze me nemusite presvedcovat, ze to nema vliv na bezpecnost ... aspon dokud nechapeme bezpecnost jako odolnost pred DoSem

proste je tu prilis prasat, ktery at uz umyslne nebo neumyslne dokazou pomoci tohoto server docela pozlobit

ukazte mi jedno "opravnene" pouziti a dam to zpatky ... tim opravnene myslim pouziti, kde je tento pristup nejlepsi vhodny a neexistuje metoda jak toto obejit</HTML>
takze diky Miro .. asi tedy opravdne pouziti znamena "zadne" .. kdo nic nedla nic nezkazi ... hmm ted a abych preprogramovaval weblog :(
! a to neber osobne, wzko je stale jeden z nej free hostingu, ale .... tech ovsem zacina a case povazlive pribyvat ... jenze koho to lidove receno "sere", ze? lidi co to vyuziji = maji navstevnost pujdou radeji zaplatit 200/mes nerkam jinam, ti co zbydou ... hmmm :() ale co mne je po tom , ze? !
no a jak to teda mám obejít, hmm?
<HTML>a k cemu to pouzivas ?</HTML>
>a k cemu to pouzivas ?
pro blbosti to pouziva?
me funguje chat i bez toho (mozna je pomalejsi) ale pronlemy s cache nemam
clearstatcache() - cachuje systemovy volani stat() - ziskani statistiky o souboru (vutvoreni, velikost,...)
cache od barakudy - mysleno asi cachovani webovejch stranek, to s tim nema vubec nic spolecnyho
Jediny problem, ktery s tim mam /ani to neni tak zly,ale nastve/ je prave urychleni behu database v geeklogu :()
huraa :-) DIKY Miro :-) zmizlo to
Plllllllllllzzzzzzzzzzz pomozte nekdo, mam tu jednu galerku a nevim co s tim, pri uploadu souboru mi to hlasi tuto chybu... a ja nevim co s tim... jsem zacatecnik, tak prosim o radu... dikec predem

Warning: set_time_limit error_log ini_alter ini_set dl popen pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/p/pokus0/gallery/save_photos.php on line 308
- Adding 00000.jpg
Warning: exec system passthru set_time_limit error_log ini_alter ini_set dl popen pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/p/pokus0/gallery/platform/fs_unix.php on line 32

Warning: Variable passed to each() is not an array or object in /3w/wz.cz/p/pokus0/gallery/util.php on line 1038