Nefunguje reklama ani FTP přístup

Už skoro rok zde provozuji stránky (harry-bradavice.wz.cz), ale v poslední době mi úplně přestal fungovat FTP přístup (ftp.webzdarma.cz) - píše to, že stránka nebyla nalezena. A dneska mi zmizela také reklama. Dosud šlo vše bez problému, tak nevím, co se to najednou děje. FTP potřebuji, abych mohla přidávat nové složky, což ve Správci souborů nemůžu a reklamu zase kvůli tomu, aby stránky nebyly smazány. Máte někdo podobný problém, nevím, jak to řešit. Mám napsat na technickou podporu?
Takže omlouvám se - reklama už jde. Ale to FTP pořád ne.
<HTML>> přestal fungovat FTP přístup (ftp.webzdarma.cz) - píše to, že stránka
> nebyla nalezena

pokud by slo poslat sem primo to, co pise ten ftp klient, dalo by se na to odpovedet konkretneji

> Mám napsat na technickou podporu?

spis do toho jineho fora, ktere jdu prave prejmenovat na "Podpora", ten nazev "Zacinam..." se nejak nechytil ;-)</HTML>
To nepíše FTP klient, je to standartní hlášení Internet Exploreru, když nenalezne stránku nebo se kní nemůže připojit, asi jsem to předtím špatně formulovala. Prostě to vypadá, že FTP schránka vůbec neexistuje.
Zkus klienta "ftp", uz sem tu jednou napsal priklad, tag zkus hledat... Potom sem hod, co to vratilo....
Může mi někdo poradit, jak mám nastavit wincom. na FTP? Spokojil bych se i s explorerem, ale ten nevím taky jak nastavit.
Když používám správce souborů, tak mi nejde natáhnout obrázek do podadresáře. Jen čistě html stránky, ale ty pak zase nejdou přejmenovat.