Nefunkcni e-mail

Psal jsem e-mail na podpora@webzdarma.cz, ale odpovedi se zrejme nedockam, takze zkousim forum.

Zhruba uz tri tydny mi na muj e-mail (info@albummaster.wz.cz)neprisla ani jedina nova zprava. Bylo mi to divne, protoze jinak mi jich chodi nekolik denne. Zkusil jsem si tedy poslat z jineho e-mailu testovaci zpravu a vratilo se mi toto:
*
Hi. This is the qmail-send program at loki.anoweb.cz.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<info@albummaster.wz.cz>:
s=/3w/mail/wz.cz/a/albummaster/Maildir/:q=5000000
/3w/mail/wz.cz/a/albummaster/Maildir/
Mail quota exceeded.

*

Dival jsem se do mailove schranky, ale v zadnem pripade tam nemam 5 MB souboru. Mam tam asi 20-30 zprav, ktere maji po 5-10kB. Prochazel jsem vsechny slozky, ovsem v zadne neni vice nez par zprav. Problem s mistem tedy u mne zarucene nehrozi.
Rovnez jsem zjistil, ze ani nejsem schopen smazat jakykoliv mail ze kterekoliv slozky! Zkousel jsem vsechno mozne vcetne vysypani kose, ovsem bez uspechu.
Dale bych se rad zeptal, proc mam v seznamu slozek dve prazdne polozky (bezejmenne), ktere nelze smazat.
Rovnez bych rad zminil jakysi bug, ktery pri praci s mailem zpusobuje neustale prepinani jazykovych verzi z ceske na anglickou a naopak.

Prosim, pomozte mi vyresit tento problem! Nekolikatydenni nefunkcnost teto mailove schranky pro me znamena nezanedbatelne ztraty a spoustu problemu.
Dekuji
pozor, pocitaji se do toho vsechny vytvorene slozky!

priznavam cast viny, v tom webmailu by mel byt ukazatel kvoty, na tom se zapracuje
Hm, tak v podstate uz jsem to vyresil. Mel jsem tam asi nekolik mailu s velkou prilohou. V zahlavi slozky se ovsem zrejme ukazuje pouze celkova velikost mailu bez slozek, takze clovek zije v domneni ze ma slozka velikost pouze 500kB a ono je to razem 5MB.
Dale jsem zjistil: mazat maily neni mozne - jak by se clovek mohl domnivat - jejich zaskrtnutim a volbou "Smazat vybrane zpravy" z horniho comboboxu, ale pouze volbou "oznacit dane zpravy jako smazane" z dolniho comba a naslednym vysypanim kose.

Proc mam v seznamu slozek 2 bezejmenne polozky, ktere obsahuji totez co INBOX, stale nevim.

No, aspon doufam ze tato moje zjisteni nekdy nekomu pomuzou vyresit podobny problem.

Kazdopadne varovani vsem: peclive mazte maily s prilohama (vcetne odeslanych) a kontrolujte velikost slozek, (nespolehejte pritom na cislo uvadene v zahlavi kazde slozky, ani na naslednou pomoc od podpora@webzdarma.cz), nebo se vam brzy stane, ze vam mail prestane bez jakehokoliv duvodu fungovat.