????? TOHLE NENI NORMALNI, TO SI MI DELAT NEMUSEL ADMINE !!!!!!

asi pred 3 hodinama jsem sem do fóra napsal příspěvek, že se mi nezapocítávájí imprese(počet zobrazení reklamy) na adrese wwwhry.wz.cz v katalogu tady na tomto serveru. Pořád je tam [0]. A když se sem kouknu po 3 hodinách, tak příspěvek ve fóru neni(asi ho admin smazal, naschvál !!!!) a mimochodem smazal i muj web !!!!, kterej neporušoval žádné podmínky (wwwhry.wz.cz) a běžel už přes rok.

chtěl bych zpátky doménu wwwhry.wz.cz a vůbec, ADMINe vyjádři se proč si ji smazal ??!!!??!!

a proč neni ten příspěvek ve fóru na wz.cz, kterej sem napsal před 3ma hodinama, kam zmizel!?!?!?

Myslel sem, že tohle fórum je od toho, aby pomáhalo a aby se sem psaly nedostatky a připomínky wz.cz, ale hodně sem se splet. Snad mi to ADMINe rozumě vysvětlýš, protože dneska u mě wz.cz hodně klesnul v popularitě...

Doufam že mi ted nezrusíte i super-gamez.wz.cz, když se musim tak zkurveně registrovat při zapsání příspěvku do fóra wz.cz







...Keen
<HTML>vsechny stranky, kde je pouze redirect jinam, jsou proti pravidlum
kdyz na to nikdo neupozorni, muze to fungovat klidne rok, ale neznamena to, ze to je OK

stejne tak neni povolene spamovani</HTML>
Jo, ale já tu stránku měl registrovanou v desítkách vyhledávaču a na tom mi záleželo...

Se spamem nemam nic společnýho.