jede vám FTPcko?

mně ne.
mně teda taky ne! (teď)
Od doby, kdy webzdarma mel problemy a nejakym zpusobem zalohoval data, tak mi FTP NEJEDE taky
No mě taky ne....a zrovna jsem ho teďka nutně potřeboval :-(
mě taky nejede - ode dneška od rána
Mne nejede taky? Proto mam dotaz na admina. Kdy pojede ftp a pojede jeste dnes !!!!!?????
Mne taky nefunguje ftp. Dotraz na admina. Kdy pojede ftp!!!???
Řádkovej klient mi jde, ale přes Wincmd nebo přes FAR se tam nemůžu dostat. Tento stav u mě trvá už asi týden :-(((
Ted jsem zjisti ze me taky ne a to jsem chtel dat novy veci na web.No hold musime pockat.Peta
ftp ma jistej vyvoj....

cca ve 4:00 jsem si zmenil heslo a od ty doby se pri pokusu o pripojeni dozvim, ze mam spatny heslo a to i z pc v siti zcela jinyho isp.

vim, ze je webzdarma sluzba zadara, ale bylo by namiste, aby s tim admin bleskurychle neco provedl. bez ftp se neda rozumne pracovat.
Admine, prosím, prosím, co s tím je ?
nejaky problem ?
No problém je stále sejný - viz můj příspěvek ze včera 13:40.
me teda furt. ja nevim co s tim teda nektery magori delaj...chyba bude asi v konfiguraci pripojeni k ftp serveru. a tak obcasny vypadky se daj omluvit....
ne.vubec.
... viz FTP server
me to neslo, pak sem pustil Firewall kterej sem omylem nechal vypnutej a najednou to naskocilo a bezi to ale pochybuju ze to bude firewallem :-)
pokud vam nejede ftp, zmente si heslo a melo by to normalne fungovat. me se zadarilo.
Mě taky ne. Právě jsem si založil stránky, ale vůbec nic (!!!) mi tam nejde nahrár. Co s tím? Když zadám správce souborů, onjeví se mi jen prázdné okno, stejně tak přes ftp přístup. Nevim co s tim mám dělat. Sere mě to.
NEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!
A zrovna dnes mám možnost předělat si svoje WWW stránky.
Prosím-pojede to???