Zase výpadek?

Nevím co se zase děje, ale nenačítají se stránky typu "xxx.wz.cz" nebo
"xxx.webzdarma.cz" a zdá se mi, že je těch problémů v poslední době nějak hodně!
To je pravda..tech vypadku a vseho je nejak moc.Jedna se ted o dalśi vypadek?
Nejste sami...asi se na stranky nemuze dostat nikdo.Ja jen doufam,ze maji zalohu :))
To uz je ale moc.To je skoro porad nejakej vypadek!
Soubory fyzicky na FTP jsou, ale MSIE zobrazi jen co je v catchi :((
Co nejake rozesilani SMS / mailu (pri vypadku delsim nez xx minut / duvodu / naprave ...?

Zrejme pujdu do placene domeny a nejakeho lowend modelu virtual. serveru, kde je alespon garantovana spolehlivost 99,96%

Takhle se opravdu neda na WZ.CZ spolehat (nehlede na 2 tydenni !!!vypadek minuly mesic - pry snad shorela i zaloha zalohy HDD ci co to bylo za vymluvu..)
Divny je,ze jede ftp.Coz je ale zase dobry,protoze to znamena,ze nase data jsou v poradku.
webzdarma je NEGARANTOVANY a ZADARMO hosting.
Takze co se vztekate?
me se to taky nelibi, ale to me nedonuti k tomu, abych se chvastal o placenem hostingu, na ktery bych stejne po nahozeni serveru nepresel.

a ted se zahledte do duse, popremyslejte nad svymi dotazy a v duchu si odpovezte: stoji adminovi za to, aby na ne odpovidal?

bylo by fajn, kdyby neco rekl, ale ja prece jenom budu radeji kdyz se bude soustredit na opravu serveru nez na vybavovani se s nejakejma horny programatory.
To si snad delaji srandu!To zase smažou?Mají zálohu?
To je na hovno!
Sakryš, zrovna sem potřeboval něco provýst. Ach jo
To Admin> Co se děje pane? Proč zase výpadek?
Hm obcas mě to už štve hlavně když chci někomu ukázat stránky. Chjo. Poví zde aspon někdo co se děje? Ty výpadky samotné mi nevaděj vadí mi že o tom nevim že mi nejdou stránky :o(.
Nemam rad vypadky.............
To nikdo ...

Tak zas koukám po jménech a vidim tu největší hvězdu toho když to bylo s tim diskovym polem ... př. Martin Fogl .... tuhle sem po tobe s temma nadavkama neco chtel .. kokam zes neodpovedel :))))))

Nic mazat asi nebudou .. jestli jo tak zalohu mas mit ty ... debile