ako vytvorim - vložim mysql databazu na wz

V podstate databazu mam len ju potrebujem vložiť na moj web....Skusal som to cez phpmyAdmin? a nejak sa tam nevyznam........som lama
1) Databázi aktivuješ v administraci: https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=mysql

2a) vlezeš do phpMyAdminu a tam to jakýmkoliv způsobem vložíš
2b) http://dev.mysql.com/doc/refman/5.0/en/mysqldump.html
Vdaka
V phpMyAdmin som ale nevyznam sa tam (skusal som tam všetko možne)

Načo mam tam poklikať aby som tu databazu pridal ?

Napisali by ste mi stručny Navod v 3 bodoch .....

Diky moc
Pokud netušíš co máš v phpmyadminovi udělat, pravděpodobně žádnou databázi ani nepotřebuješ... Ve tvém případě asi chceš nainstalovat na wz nějaký redakční systém - takže potřebuješ jenom údaje pro přístup a připojení toho systému k databázi (údaje najdeš v administraci svého účtu). Údaje pak zadáš při instalaci svého systému do okna instalace (anebo do php scriptu). S databází nemusíš ty sám nijak manipulovat ani v ní "ručně" nic měnit.
Podľa návodu mám vytvoriť databázu......

create a database using cpanel or whichever control panel you use on your server.
use the sql file located in the SQL folder

skušal som ten subor vložit ale phpMyAdmin vypisuje tam toto..

Chyba
SQL dotaz:

--
-- Database: `openauto`
--
-- --------------------------------------------------------
--
-- Table structure for table `drive_train`
--
DROP TABLE IF EXISTS `drive_train`
MySQL hlási:

#1046 - No database selected


Vedeli by ste mi poradiť čo s tým
dik
Abychom v tom měli jasno.

Na WZ se databáze aktivuje přes administraci. Tam získáš všechny potřebné údaje: server, databaze, jméno, heslo.
Databázi můžeš mít pouze jednu a to tu, kterou vygeneroval WZ. Další databázi nelze vytvořit.

Teď je na tobě, abys tvé aplikaci řekl výše uvedené údaje.
Pokud máš k dispozici SQL soubory, pak je aplikuj v phpMyAdmin přes okno import. Jestliže SQL soubor obsahuje i informaci o databázi, je potřeba tuto informaci upravit dle potřeb WZ nebo ji odstranit.

Podle výpisu se SQL pokouší dostat do databáze "openauto", což ale pochybuji, že by to byla tvá přidělená databáze.
kabul (autoshoponline.wz.cz)
viz
1 vytvoreni/aktivace databaze na wz.cz - viz Tomik, jinak tez nahore menu podpora a MySQL
2 nastaveni programu pro pripojeni na databazi, viz Tomik SQLserver, SQLuzivatel, SQLheslo, SQLdatabaze tez popsane v menu Podpora
3 spustis program

Pokud bys to delal u sebe na pocitaci, tak
1. Mas Windows, nainstalujes Wamp server
2. Spustis z menu Wamp server
3. vytvris databazi pres PHP admin, menu vytvorit databazi, zadavas tam jmeno_databaze = mojedatabaze
4. Nastavis do programu SQL udaje
SQLserver = localhost
SQLuser = root
SQLheslo =
SQLdatabaze = mojedatabaze
heslo zadne. Udaje pro uzivatele, server a heslo jsou prednastaveny v nejakem configu a to te nemusi zajimat u tebe na pocitaci, staci pouzivat roota. Databazi si zvolis, jakou chces pri vytvareni. Databazi muzes vytvorit nekolik, muzes pridat i dalsi uzivatele a omezit jim prava bud na konkretni databaze nebo tabulky...
5. spustit na disku program z adresare programfiles/wamp/www/adresarprogramu ve www prohlizeci jako localhost://adresarprogramu
<HTML>pete*, je tento postup zaručený a ozkoušený tady na WZ? Řeší zmíněný postup tazatelův problém? Má to nějakou relevanci? Osobně lituju lidi, kterým 'radíš', protože ještě nejsou vůči tobě imunní.

*opravila jsem oslovení (peto -> pete), jak sám peta <a href="http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=18&topic=80089">řekl</a> - peta = pan, petovi = panovi. Thalia</HTML>
'peta řekl'
To prohlasili jazykovedci, ze slovo Petr je od slova pan.
Jak je to se zdrobnelinou, netusim.

Nípal (moderátor)
Ja pro zmenu lituji lidi, jejichz napady jsou nic moc, odpovedi nejlepe zadne a uplne nejlepsi je, kdyz se jedna o moderatora typu chamurapi, ktery jakz takz kloudnou odpoved uplne smaze, protoze si resi na mne osobni problem nabo nejake komplexy :) Zacina byt opet pocet odpovedi nula na jakpsatweb :)
Dokud jsem tam napsal par napadu nebo pozadal o podrobnosti, tak se na to dalo reagovat.

Postup jsem zminil, aby mel predstavu, jaky je rozdil pri nastavovani mezi wz.cz a wampem. Nekteri lide si proste neuvedomuji, ze tu nemaji celou databazi jen pro sebe, jako doma. A v navodu na wz.cz to samozrejme napsano nemas.