SQL chyba - nelze se připojit

Při normálním pokusu o připojení mi to hlásí tuhle chybu:

mysql_connect(): Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (2) in /3w/wz.cz/s/stronghold-thegame/anketa/anketa.php on line 18

a na 18. řádku mám:
<?
...
//18. řádek
mysql_connect("mysql.webzdarma.cz","mujlogin","mojeheslo");
mysql_select_db("dbnazev");
...
?>

Nevíte někdo, v čem je chyba?
Prihlasovaci jmeno a jmeno databaze jsou stejne.
A prihlasovaci jmeno a heslo je takove, ktere je uvedeno v administraci pri aktivaci databaze.
Použil jsem údaje, které jsou napsány v nastavení SQL. Do phpMyAdmina se přihlásím, ale když se chci připojit v php skriptu, hlásí to chybu. Kdyby byla chyba v uživ. jméně nebo hesle, napsalo by to něco jako "using wrong password" nebo "user not exists".
Nelze mi se připojit do databáze, ani pomocí mysql admin... Nevíte, co je za problém?
"Kdyby byla chyba v uživ. jméně nebo hesle, napsalo by to něco jako "using wrong password" nebo "user not exists""
Napsalo by to Access denied for user ...

Podle hlášky PHP evidentně nemůže nalézt server. Což je ale blbost, protože mě se to k mysql.webzdarma.cz připojí?! Zkus jako server použít mysql.wz.cz, případně mysql.webzdarma.cz na portu 3306.
A jak to mám udělat, když už mám nainstalováno a nepustí mě to do administrace, neboť mi hlásí, že se nemůže připojit k databázi?
<HTML>Na soubory na svém webovém prostoru se snad dostanete, ne?</HTML>
>> Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock'
snazi se to pripojovat pres socket, coz tady asi nejde
Zkoušel jsem i "mysql.wz.cz", tak to nejde. Nevíte někdo, jak se připojím přes port 3306, jak radí Tom? Aspoň bych to chtěl zkusit.
<HTML>Není jak. Socketové funkce jsou zakázány a zvenčí se na webzdarmí mysql nedostanete, i kdybyste se rozkrájel.</HTML>