SELECT

ahojte mam takyto problem:
$sql = "SELECT Id, meno, nick, ostatne "
."FROM tabulka WHERE "
."(Id = ".$id.") AND "
."(meno = ".$meno.") AND "
."(nick = ".$nick.") AND "
."(ostatne = ".$ostatne
.")";

$result = mysql_query ($sql,$connection);
ked dam if(!$resutl) echo mysql_errno($id_spojeni),': ',mysql_error($id_spojeni);

tak my vyhodi chybu

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in
:
Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in

neviem tam najst chybu. poradte ak viete, diky
tam ma byt $result nie $resutl. to bol preklep
<HTML>$id_spojeni vs. $connection... když už kopírujete a slepujete zdrojáky, dělejte to pořádně ;)</HTML>
<HTML>A k tomu SQL dotazu... hodnoty řetězcových proměnných byste měl dát do uvozovek, takže ."(meno = '".$meno."') AND " atd.</HTML>
mal som dva zdrojaky, ano kopiroval som medzi dvoma, ale z vlastnych, to len na obhajobu. mal som tam uvodzovky, a tak isto nepomohlo
<HTML>A co tedy po opravě těch $id_spojení/$connection hlásí mysql_error?</HTML>
dik za upozornenie na tie uvodzovky, nevsimol som si jednu na konci
....
."(ostatne = ".$ostatne
.")";
malo byt
...
."(ostatne = ".$ostatne
."')";

:)
<HTML>Tak to je dobře. Mimochodem proti kopírování zdrojáků nic moc nemám. Programátor je člověk od přírody líný a neochotný znovuobjevovat Ameriku ;)</HTML>
Je pravda, vsetko sa pamatat neda, a tak je dobre mat po ruke nieco hotove, uz ked aj nie svoje, ale radsej svoje, a pouzit to. Tieto malicherne chyby ma raz privedu do hrobu, kriste. ach jaj. Pocuj nevedel by si mi este poradit, cim to moze byt, ze sa mi niekedy stranka nezobrazi hned ale az po stlaceni F5. ze ju nacitava, ale ako keby sa na to vysralo a nacita stranku bez grafickeho zobrazenia, teda iba url je spravne. Rozmyslal som na chybou v kode, ale neviem si najst chybu, alebo server. Mozno cashe. nevies?
pre nazornost http://mbohovic.wz.cz/image-gallery/
ked skusis viac krat poklikat tak sa ti to urcite stane :(
<off topic>
>> Programátor je člověk od přírody líný a neochotný znovuobjevovat Ameriku
No tak v tomhle nemas pravdu. Teda aspon castecne. Ale tyto programatory ja nepovazuji za programatory. Clovek, ktery jen kopiruje zdrojaky, neni programator, ale zelenac. Jen pokud teda nevi, co je jeho obsahem. Stejne tak programatorem neni ten, ktery umi nazpamet jazyk, ale neumi vyresit problem.
Skutecny programator muze byt Columbus. Kopirovani svych vlastnich zdrojaku je pouze uspora casu, nikoli lenivost ;)
</off topic>
<HTML>miro: Založils na to jiný dotaz někde jinde, na ten problém jsem již reagoval - a v čem spočívá, netuším, já jej nedokáži vyvolat.

<small>Tomík: Ano, píšeš si Windows API funkce? Píšeš si vlastní implementaci printf? Nebo pokud neděláš v Céčku, ale třeba v Javě - píšeš si vlastní knihovnu System? To považuju za objevování Ameriky. Co se týče kopírování kódu od jiného člověka - bez porozumění a bez pochopení je skutečně dotyčný programátor k ničemu. V tom s tebou souhlasím. Ale já třeba líný jsem a to i když si zdrojáky odjinud hodně přizpůsobuju, že je ani vlastní máma nepozná ;) Nebudu vymýšlet vlastní řešení, o němž dopředu nevím, jestli bude fungovat, když můžu použít řešení, o kterém vím, že funguje.</small></HTML>
můj názor je jednoduchý: psát si všechno sám je trochu luxus
no myslel som nezobrazovanie stranky hned na prvy krat, ale az po refreshe F5 v browsere. Nacita URL ale nezobrazi. Tak som chcel vediet ci to bude servrom alebo kodom alebo cim. Vsimol som si ze nieco podobne sa stava aj na inych strankach pri wz. tak mozno to bude serverom ale nie som si isty.
<HTML>Já ten problém u sebe nenavodím, nestává se mi to.</HTML>