instalace phpBB na easyPHP

instaluji phpBB na easyPHP, to proto, že normálně na stránkách mi nenabíhla install/index.php a psalo to chybu v tomhle indexu. Několikrát jsem ho měnil za různé jiné, nepomohlo. Tak mi poradili, ať to nejdříve nainstaluji na svém PC, což dělám, a zase se mi nedaří, jako server uvádím mysql.webzdarma.cz a stejně nic.
Hlásí to toto:
Nelze se připojit k databázi, viz. zpráva o chybě.
Can't connect to MySQL server on 'mysql.webzdarma.cz' (10054)
"ať to nejdříve nainstaluji na svém PC, což dělám, a zase se mi nedaří, jako server uvádím mysql.webzdarma.cz "

Ze svého počítače se nepřipojíš na mysql.webzdarma.cz.
A jak mám teda dokončit instalaci na svém PC? Myslel jsem, že to musím kompletně nainstalovat a pak soubory přetáhnout na web. Tak prosím poraďte jak mám tedy postupovat. Díky
A není to tedy tímto?:
"Jak se připojit k SQL z jiného serveru?
Bohužel jsme došli časem k tomu, že naše nezištnost musí mít své hranice a toto zakázat. Lze se připojit jen a pouze ze serveru webzdarma.cz nebo webového rozhraní."



--------------------------------------------------------------------------------
"A jak mám teda dokončit instalaci na svém PC? "

Pokud chceš mít phpbb na svém počítači, musíš si najdříve nainstalovat vše, co k tomu potřebuješ: web server s podporou php a mysql databázi. Na webu je spousta návodů, jak na to. Teprve potom nainstaluješ phpbb. Pokud tomu moc nerozumíš, tak to nebude jednoduché.

Pokud chceš mít phpbb na webzdarma, tak doporučuji postupovat podle návodu. Stačí do gúglu zadat "phpbb webzdarma" a máš to hned na prvním odkazu.
Díky zkusím to! Ale ještě dotaz, když to zkouším normálně instalovat dle návodu phpBB a přímo na serveru, tak mi to píše toto:
Parse error: parse error, expecting `','' or `';'' in /3w/euweb.cz/b/bioweb/install/index.php on line 653

To je vlastně ta uplně nejpůvodnější příčina problému. Na foru phpBB psali, že to je serverem webzdarma, který tam frká automaticky reklamu a tím to nefugnuje... Je to pravda? Nebo čím to může být způsobeno? Ta hláška?
Díky, zatím to jdu zkoušet.
"Na foru phpBB psali, že to je serverem webzdarma, který tam frká automaticky reklamu a tím to nefugnuje..."

Ano, může to být reklamou.
Dobré, bylo to tou reklamou, takže je to vyřešeno ! Díky za pomoc a rady !