import databazy

predpokladam ze to tu uz bolo riesene, no nenasiel som to nikde.mam databazu vytvorenu na localhoste v kompe a potreboval by som ju hodit na web.ako?pls dost to suri...
<HTML>Na localhostu exportuj databázi (do SQL souboru) a pak ji na mysql.webzdarma.cz nahraj (import).</HTML>
problem je ale v tom, ze na mysql.webzdarma.cz nemozem najst "import"...
Ono tam není tlačítko "Import", ale tlačítko "SQL", kam dáš svoji zálohu ve formě SQL dotazů. Lze též načíst ze souboru.
no dal som to tak ako si napisal ale vyrubalo mi nejaku chybu ze nebola najdena databaza abo daco take...co s tym?
odmazej z toho tvého exportu ten řádek CREATE DB... nebo SELECT DB... nebo tak něco; prostě to musáí začíbnat až nějakym CREATE TABLE... či co
Ahoj, mám teď taky problém s importem databáze. Není problém s tím, že stará se jmenuje bioweb99 a databáze na serveru bioweb48 ? Dělal jsem to pomocí skriptu bigdump.php. Ale v půli to hodilo chybu tuto:

Database connection failed due to Lost connection to MySQL server during query

Edit the database settings in /3w/euweb.cz/b/bioweb/dump/bigdump.php or contact your database provider

Start from the beginning (DROP the old tables before restarting)
<HTML>K importu databáze používej nástroj k tomu určený - phpmyAdmina na mysql.webzdarma.cz. Použitím vlastních skriptů z vlastního webového prostoru vyčerpáváš SQL dotazy z limitu 5000/hod.</HTML>