Problem s phpBB a MySQL ....

Ahoj vsem, mam problem s provozem fora phpBB...Vse je to tim, ze se mi nedari udrzet ho v neustalem provozu. Kazdy vstup na toto forum se spoji s databazi MySQL, kde bere informace. A to pripojeni mi kazdou chvili prerusi ochrana proti pretizeny na MySQL servru. Poradi mi nekdo jak to nastavit, aby mi to forum stale nepadalo?Uz jsem zoufalej a potrebuju ho nutne v provozu....Predem diky
Hlavne nerozumim tomu limitu, ktery je tam nastaveny.....A snad 6 pripojeni za sebou to prece nemuze presahnout limit nebo jo. A presto to nejde. Uz se tesim, jak to forum bude pouzivat 180 lidi....to to bude spadle furt :(
<HTML>Kvatron - 6 připojení za sebou? phpBB udělá na jeden HTTP request těch dotazů určitě víc. Ale viděl jsem na WZ plno phpBB fór a nevypadalo to, že by měly problémy. Takže tím to asi nebude.

Jedná se o phpBB v základní instalaci? Není někde takový problém diskutován? Třeba to dělá jedna konkrétní verze, nebo jeden konkrétní "plugin".</HTML>
Mám úplně stejný problém na www.mince.nazory.cz a je to celé nějaké divné. Věděl by někdo kde je ta chyba?
na http://www.mince.nazory.cz/ vidím

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'mince'@'hera' (using password: YES) in /3w/nazory.cz/m/mince/db/mysql4.php on line 48

Jestli se nepletu, tak tam máš špatně vyplněný mysql server (správně je mysql.webzdarma.cz)