Nelze se připojit k MySQL

Hoj, mám problém potřeboval bych se připojit z wz na jiný MySQL server ale píše mi to že Warning: mysql_connect(): Stroj 'aya-sh2-6.customer.vol.cz' nem-B� povoleno se k tomuto MySQL serveru p�ipojit in /3w/wz.cz/n/nozdurm/pripojit_realmd.php on line 6.
MySQL mám nastavený aby se kněmu dalo přistupovat i z internetu a ne jenom z localu.Když sem to testoval na localhostu stim že adresa mysql serveru v pripojit_realmd.php byla samozřejmě IP.
Je mozne, ze se da pripojit pouze a jen na mysql.webzdarma.cz.
Na jinou adresu se tedy nepripoji. Stejne tak se nejde pripojit odjinud k WZ.
Odjinud k WZ to jo ale přijde mi blbý že z WZ to nejde jinam
Nemuzu ted posoudit, jestli je zakazan pripojeni mimo. Takze jestli je, tak se pak omlouvam.

Ono je to sice blby, ale zase logicky. Hosting predpoklada, ze mysql databazi budes pouzivat pouze jejich. A jelikoz jine hostingy maji zakazany vnejsi zasah, tak taky nema cenu povolovat (asi na urovni firewallu) pripojeni k nim.

Kdyby to nahodou neslo, tak muzes vytvorit interface pro komunikaci mezi tvym a timto serverem.
Njn, uvidim jestli se nekdo ozve kdo to vy na 100%
Tak sem se dopracoval dál, chyba byla jenže sem musel u sebe v MySQL povolit přístup ztohoto serveru ale teď další problém píše mi to Warning: mysql_connect(): Client does not support authentication protocol requested by server; consider upgrading MySQL client in /3w/wz.cz/n/nozdurm/pripojit_realmd.php on line 6 a jaksi to nechápu, používám MySQL 5.0
nojo, ale toe mysql na "serveru" (myšleno server dle hlášení), zatímco problém je na straně "client"a, tedy wz. asi je na wz něco moc zastaralýho a nefunguje to s mysql 5.0
Něco sem našel přes google že by se pak mělo používat mysqli_connect ale to mi zase stránka píše že nebyla definovaná funkce tak nevim.
mysqli_connect je az v PHP5. Tady je porad PHP4.
ale PHP5 maj třeba na IC.cz, tak můžeš přejít tam; zatvrzelíci se můžou prát o to, jestli je lepší WZ nebo IC, ale obecně je to velmi podobné.
OK dik moc ;)