Stížnost

Vím že toho asi máte moc ale alespon byste mohli zajistit ze databaze pojede jednou za hodinu tak na pet minut v tehlech podminkach se fakt neda delat web ani se nedivi ze skoro vsichni prechazeji na www.ic.cz
Mě to blblo i na ic.cz :-) Spadlo mi tam phpBB fórum, od tý doby sem zas u webzdarma :-)
Můžete mi někdo poradit? Je to taky tim, že ta databáze nechodí?

Warning: session_start(): open(/tmp/sess_4b7202c4bca858cfc5d0a11c0cd8c2af, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /3w/unas.cz/g/gr-troops/config.php on line 33
Anscheinend verbietet dein Browser das Setzen von Cookies. Damit das Truppentool funktionieren kann, musst du diese aber aktivieren.
Warning: Unknown(): open(/tmp/sess_4b7202c4bca858cfc5d0a11c0cd8c2af, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0
Ne, nemá to souvislost s databází. Teď databáze normálně jede.

No space left on device:
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=40383&t=40383
ajo, tak to je vpohodě, dík moc
mam na dvou svych webech stejny problem se session je to nejaka chyba webzdarma? dva weby v priblizne stejnou dobu kady ma vlastni databazi a ted tady vidim akutalni problem stejneho typu.. co s tim? jsem pres php jen laik vsechno pomoci nevodu.. u jednoho webu se kvuli tomu neprihlasim do administrace tam mam tohle:


Warning: session_start(): open(/tmp/sess_a83542cd87ddf1f699807ae107a50f1e, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /3w/unas.cz/b/bionicwoman/admin/admin.php on line 2
Tato stránka je jen pro registrované

Warning: Unknown(): open(/tmp/sess_a83542cd87ddf1f699807ae107a50f1e, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0

mam tam prihlaseni pres session..
a u druheho webu mam jen:
...tak uz je to v pohode. najednou u obou webu ale vazne to tam bylo skoro dva dny.
tak chyby sice zmizely ale u meho druheho webu se do administrace dostat porad nemuzu. kod je beze zmeny, takze by to melo fungovat chyba musi byt na strane wz.cz

to co se stara o overeni prihlaseni je tady(dal pak nasleduje uz zdrojak administrace):

<?php
session_start();
if(!isset($_SESSION['prihlasen']) and @$_SESSION['prihlasen']!=1){
echo "<meta http-equiv='content-type' content='application/xhtml+xml; charset=utf-8' />
<h1>Tato stránka je jen pro registrované</h1>";
include "login.php";
exit;
}
elseif ($_SESSION['UserHodnost']!=2){
echo '<meta http-equiv="content-type" content="application/xhtml+xml; charset=utf-8" />
Nemáš dostatečnou hodnost pro vstup! Nejsi admin.';
exit;
}
?>
Mám takový pocit, že poslední dobou jede databáze jako šnek, načítání n bodu mrazu, já mám stránky který sou na načítání z databáze závyslý. Je snad možné nějak to uspíšit? může s tím někdo něco udělat?