Problém se SQL(nejspíš)

Zdravím,
ještě zhruba před rokem jsem měl stránky dawnofwar.wz.cz, avšak z nějakého neznámého důvodu mi pak přestaly fungovat a po zadání této adresy mi vyjela jen hláška "Unable to process insert: Duplicate entry '173577' for key 1"
Na stránkách běžel systém PhpClanWebsite.

Nevíte náhodou někdo, čím by to mohlo být, a kde bych měl hledat chybu ? V SQL moc neumím, to říkám předem.
Předem díáky za pomoc.
" V SQL moc neumím"
Koukám, že ani v anglickém jazyce moc neumíš.

Unable to process insert: Duplicate entry = nemůže proběhnout vložení: zdvojený vklad '173577' ...

Obrátil bych se na soudruhy od PhpClanWebsite.
Skvělé, nevím proč jsi to sem napsal, jelikož jsi si to stejně jako já přeložil, a stejně jako já nevíš, jak to vyřešit, takže v tom nevidím smysl.
Což o to, já to vyřešit umím, ale ty ne (když jsi psal že s SQL moc neumíš). Ale pokud ti to udělá radost:
1) odstaním záznam způsobující duplicitu
2) odstaním příčinu vzniku duplicity (špatné nastavení, chybný přenos databáze, chyba v kódu,... )

Vzhledem k tomu, že jsem PhpClanWebsite v životě neviděl tak jinak než v obecné rovině uvažovat nemůžu...
Ten záznam co způsobuje duplicitu je právě to, proč jsem se zeptal na tomhle fóru, protože nevím, kde ho mám v té databázi hledat(chvíli jsem se v tom hrabal, a dokonce se chvíli zdálo, že jdu po správné cestě, ale nakonec to bylo stejně bez výsledku).
PhpClanWebsite se myslím nijak výrazně neliší od jiných systémů, jako třeba php-nuke, aj., jen je jinak strukturovaný(ale né databázově).