pripojeni k SQL

ahoj chtel bych se zeptat jak se pripojit pomoci nejakeho programu k sql, je-li to mozne? Pouzivam program MySQL-Front, ale stale se mi nedari pripojit. diky
Neúplná otázka.

- co myslíš tím "k sql", k sql serveru? Vlastnímu, na WZ, jinému?

"jak se pripojit pomoci nejakeho programu k sql"
Potřebuješ nastavit správně přihlašovací údaje. Pokud máš vlastní sql server, tak ten správně nastavit.
Pripojovani k mysql.webzdarma.cz z vnejsku (treba pomoci programu) neni mozne.
Aha, ja chtel abych to nemusel editovat v tom webovem rozhrani, ale v nejakem programu.
A co mám dělat, když my nejde se vůbec připojit? Uživatelské jméno jsem doplnil stejné jako na webzdarma a heslo jako na sql (zkoušel jsem i ta na webzdarma se stejným neúspěchem).
Nejde se připojit ODKUD? Z phpMyAdmina nebo z php sckriptu?

Tady máš přihlašovací údaje k MySQL. Zkontroluj:

https://www.webzdarma.cz/admin/setup.html?typ=mysql
Mohu potvrdit, že se už tři dny snažim připojit k databázi a nejde mi to. I když skusim zadat do mysql_connect všechny údaje přímo, "server", "uživatel", "heslo" tak mi to vždy vyhodí false :-( tabulku sem vytvořil před týdnem a stále se k ní nemužu dostat. Ale přes phpMyAdmin se normálně připojim. Tak nevim kde je chyba. Na jiný stánce - jiná databáze i tabulka - ale vše funguje.
Tak a teď sem hoď výpis téhle chyby:

$connection = mysql_connect("mysql.webzdarma.cz","uživatel", "heslo") or die (mysql_error());

Připojuješ se ze skriptu na WZ?
2ruza: No pokud se pres phpMyAdmin pripojis, pak mas chybu v tom mysql_connect.
Jake udaje tam zadavas? Server musi byt "mysql.webzdarma.cz" a jmeno a heslo najdes v administraci. Vlastne totez co v phpmyadminu. A jmeno databaze je shodne se jmenem uzivatele.
Všem se moc omlouvam. Sem přehlídnul jednu uvozovku :-) a ještě sem měl špatný vyhodnocení mysql_connect :-) no jo, stane se.