forum phpBB..problém se zálohou

Zajímalo by mě jestli má webzdarma nějaký limit na upload souborů, jelikož když sem si chtěl nahrát přes phpBB rozhraní zálohování databáze vypsala se systémová hláška :

Warning: upload_max_filesize of 2097152 bytes exceeded - file [backup_file=D:\Dokumenty\phpbb_db_backup.sql] not saved in Unknown on line 0

Pochopil sem asi správně, že soubor je příliš velký, ale zde na podpoře jsem našel že SQL má limity jen na počet dotazů v hodině a připojení..ne na velikosti souborů, ale možná sem špatně hledal..
To je první co by mě zajímalo


No a mam ještě jeden s tim spojený problém-zkoušel sem tedy jednotlivé tabulky nahrávat přes phpMyAdmin ručně...to se sice povedlo, ale z nějakýho zvláštního důvodu, se na foru objeví jen některé topicy a příspěvky, ačkoli ty ostatí jsou přesto v databázi...uajímalo by mě zda se dá zjistit v čem je problém...

Děkuji
Při uploadu nejde o SQL limty, ale o PHP limity. Podívej se do phpinfo().

Hláška mluví jasně: upload_max_filesize of 2097152 bytes exceeded

Ano, jde o nastavení upload_max_filesize: 2M.


Jestliže data vidíš v databázi přes phpMyAdmin a nezobrazují se ti na stránkách, problém bude v PHP skriptech. Teoreticky by mohl být i v nekonzistenci dat v databázi, ale když tam ta data vidíš...

Řešení: pečlivě zkontrolovat data v DB a následně odladit skripty, aby zobrazovaly, co chceš.
php skript je phpbb..takže najít tam chybu asi není v mých programátorských silách