Pripojenie z INÉHO servera

Zdravím.
Na inej stránke, ktorá je na úplne inom serveri mám skript, ktorým sa chcem pripojiť na MySQL na tomto severi. Toto je zdrojový kód:

$con = mysqli_connect("mysql.webzdarma.cz","pouzivatel","heslo");
mysql_select_db("databaza", $con);

Ako "pouzivatel" mam samozrejme nastavený názov stránky, veď viete, a to isté ako "databaza". Heslo mám samozrejme iné. A po spustení stránky na tom inom serveri obdržím takéto oznámenie:

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111

Prosím Vás, poraďte mi, som v "koncoch" :)
<HTML>To není možné. K databázi na wz se lze připojit jen skriptem umístěným na wz. Stačí číst <a href="http://www.webzdarma.cz/pp.html?2#7">podporu</a> ;-)</HTML>
Aha, ok, dík.
Skúsim to na inom serveri.
>> Skúsim to na inom serveri.
Nevim jestli se ti to povede. Vetsina hostingu ma totiz zakazany vzdaleny pristup k mysql serveru. Takze narazis na stejny problem.
No možno sa to ťažko hľadá, ale našiel som, môžete si tam nastaviť prístupy z iných serverov podľa ip adresy. Len majú tam jednu nevýhodu, Vaše stránky musia byť v jazyku ENG, FRA, alebo SPA. Ale je to vyvážené tým, čo všetko ponúkajú. 100 bodov ;)
si napiš něco, čemu se říká webová služba. Zavoláš php, která tě spojí s db a vrátí dataset. Pokud nechceš extra vychytávky, tak to není tak složité.
Už jsem kdysi něco takového začal, kdybys chtěl poskytnu zdrojáky (zatím nevyzkoušené, ale jednoduché, to by sis dopsal).
Pokud chceš rychlou reakci, piš na icq (viz web).