Chyba spojení s databází na jiném serveru

Zdravím opět po nějakých měsících či dokonce letech:

Problém se zdá býti možná banální, ale fakt nevím, oč by se mohlo jednat: Na jedněch stránkách http://www.jasmina.cz provozuji počítadlo (t.č. statické) skrze databázi. Skript mi dlouhou dobu fungoval, až jednoho dne kouknu na stránky a tam se zjevila níže uvedená hláška. Do skriptu jsem celou dobu nešahal, za to bych mohl dát ruce do ohně. Znovu překontroloval parametry spojení - vše OK, tak opravdu nevím.
Napadá mě, jestli nezměnili verzi MySQL nebo tak nějak, ale to plácám spíše z hladu.

Nevíte někdo?

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111 in /DISK2/WWW/jasmina.cz/www/counter.php on line 3
Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 111
Tu je ještě pro jistotu skriptík na ono počítadlo:

<?php

mysql_connect("mysql.jasmina.cz","login","heslo") or die(mysql_error());

mysql_select_db("jasmina_cz");


mysql_query("create table if not exists pocitadlo(id int(10) not null auto_increment, ip varchar(30) not null, primary key(id))");
$ip = $_SERVER["REMOTE_ADDR"];

if(mysql_num_rows(mysql_query("select id from pocitadlo where ip = '$ip' ")) == 0):
mysql_query("insert into pocitadlo values('' , '$ip')");
endif;

$prenumber = 2356;

$number = mysql_num_rows(mysql_query("select id from pocitadlo")) + $prenumber;

?>
Nazdar kolego. Si rikam kam se podeli stari znami ;)


Jinak zpet k dotazu. Ta hlaska hlasi, ze provadis operace do ztracena. Takze nekde po ceste se ztrati informace o spojeni.
Moznych pricin je nekolik. Bud mas blbe napsany skript, nebo s databazi neni neco v poradku. Neexistuje databaze, batabaze je jiz zaplnena, batabaze je pozkozena, atd.
Proste chtelo by to ten skript poradne skontrolovat. Prohnat to mysql_errorem, vyzkouset sql prikazy v phpmyadminu (pokud tam nejaky mas).
nejsem odbornik na chybovy hlasky mysql, ale z toho 'reading initial communication packet' bych tipnul, ze pri navazovani spojeni s mysql serverem dojde k nejake chybe, spojeni se nenavaze a konec
Ahojda a díky moc za odpověď.

Tohle jsem všechno dělal. Prostě z ničeho nic to přestalo jít. Asi napíšu mejla provozovateli hostingu.

Měj se, Petr
Jenom dotaz: nezakázal ten majitel SQL serveru připojení z vnějšku (třeba jako tady na WZ) ?