nejsem novacek, ale tohle mi dostalo - pripojeni k databazi

Mam zde jiz vytvorene 2 ucty, na kazdem jine heslo. Na jednech strankach databaze bez problemu funguje a na druhych proste vubec nenajede. Hlasi to porad: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'mysql.webzdarma.cz' (4). Dale pres myadmina se tam dostanu. Tato databaze bez problemu fungovala cely tyden, vubec na nic jsem nesahal a pres noc se to pokazilo. Kde je chyba? Velikost databeze je 1,2MB a o prekroceni 1200 pristupu a 8000 dotazu za hodinu silne pochybuji, zvlast kdyz uz to trva hodinu.
Dnes se mi přihodilo to samé. Buďto se stránka nenačte a zobrazí se hláška, že se nejde připojit na mysql.webzdarma.cz nebo se stránka načte, ale tak rozdrbaná, že je k ničemu. Hláška se zobrazuje stejně. Nevím, co si o tom mám myslet.
Me uz to zase beha.
Psal jsem i podpore email jeste neodpovedeli, mozna to uz spravili nebo to chtelo cas.
Mně už taky. Zkusil jsem přehrát soubory, kterých se to týkalo. Nevím, jestli proto, nebo samo od sebe, ale už to jde. Doufám, že napořád!
Byl to momentalni vypadek spojeni s MySQL. Uzivatelska data a databaze jsou na ruznem stroji, proto phpmyadmin sel.