MySQL chyba na jednom z mych webu.....

Dobry den.Mam tu mensi problem s mysql nastavením uz nejake zkusenosti mam a mam i par webu na kterych mi fungujou vsechny RS ktere pozaduji mysql a funguji bez problemu,ale nahle jsem si zareegistroval domenu http://kobbe.xf.cz a hle mysql udaje zadavam jako vzdy,ale proste mi na tyhle adrese jakejkoliv RS ktery chce mysql nefunguje.Vypisue vzdy error on line ......
Nejsme jasnovidci, aby jsme dokázali tvůj problém zjistit z křišťálové koule.
Většinou zde odpovídají lidé, kteří čas od času programují, tudíž by nebylo na škodu napsat, JAKOU chybu a na JAKÉM řádku to píše a ne jen nějaký "error on line". To je nám úplně k ho*nu.
Může to být chybějící DB, špatné login údaje, funkce které nefungují v PHP4 nebo v dané verzi mysql, nějaké omezení...a spousta dalších věcí...
error = chyba
on line = na radku
neni zac
parse error (setup.php) on line 38 staci ? je to ale uplne k ho*nu ptz na svech trech webech co mam mi to funguje bez problemu.Mysql udaje mam spravne zadany v setup.php chyba byt nemuze,kdyz to na jinejch webech funguje a v dany verzi mysql pochybuju ze budou omezeni.
<HTML>>>parse error (setup.php) on line 38 staci ?
Nestačí. Pořád ještě nevíme, jak vypadá ten kód. Chtělo by to vidět řádky 35-40.
Nemáš náhodou nastavenu reklamu Na všech stránkách dole?</HTML>
"Parse error" není chyba databáze, ale jde o blbě napsané PHP. Buďto jsi někde v kódu blbě přepsal nějaké hodnoty nastavení, nebo třeba můžeš používat skript, který vyžaduje novější verzi PHP než je zde na WZ (většinou jde o PHP5 -> PHP4)

Jinak kdyby jsi sem zkopíroval přesný text chybové hlášky, tak by se ti taky nic nestalo, nebo jo?
Ono hlášení o chybě neni jen "nějaký kecy, prostě to nejede". Je snaha, aby to hlášení obsahovalo co nejkonkrétnější informace, které mohou napomoci (a většinou také napomohou) k odhalení chyby. Když ti píše "parse error (setup.php) on line 38", tak nejspíš v souboru setup.php bude něco špatně poblíž řádku 38. Stačí? ;-)
hmmm....pobliz radku 38 chyba byt nemuze ptz uplne stejnej RS mam na vic webech a tam funguje uplne v pohode.Pouze na tomle nefunguje.Zkousel jsem ho i stahnout znova a nic.Proste na kobbe.xf.cz nefunguje zadnej RS kterej chce mysql.
probléém vyřešen.Trosku jsem ponastavoval mysql v phpmyadmin a uz funguje
Týjo! Odstranit parse error konfigurací databáze, to mě musíš naučit!
Kobbe (kobbe.xf.cz)
parse error = chyba pri parsovani prikazu. Tj. PHP program pro vykonavani prikazu se pokusil rozdelit prikaz na jednotlive dily (hodnoty, promenne, funkce) a se mu to nezdarilo. A to kvuli chybne zapsanemu prikazu.
V dobe parsovani jej nezajimaji hodnoty, nezajima nazev promennych, nezajima nazev funkce. Cili to vse muzes mit dobre.

Chyba je v tom, kdo vrtal do php kodu. Je mozne, ze slo o nejaky apostrof, chybejici strednik...
Uplne bezvadne by bylo, chybny soubor zkopirovat do pripony txt a dat sem odkaz na stranku, at se na nej muzeme podivat.
K tomu pridat uplnou chybovou hlasku.

Pravdepodobne jsi chybu opravil jen nahodou, logickou nahodou, ze jsi zkopiroval puvodni config a upravil hodnoty znovu (coz je logicky postup, zacit od zacatku).