Zahlcení?

Mám takový problém, potřeboval sem vložit do db seznam obcí v čr a jejich částí tak sem si udělal vkládací seznam
typu
INSERT INTO ...
INSERT INTO ...
INSERT INTO ...

jenomže ten seznam je fakt hodně dlouhý (celkem asi 15 tisíc položek) řekl sem si že přinejhorším mě to hodí error že je to moc dotazů, tak sem to zkusil a hodilo to chybu
Fatal error: Call to undefined function: pma_reloadnavigation() in /usr/share/phpmyadmin/header.inc.php on line 137

a ted když se pokusím jít do phpmyadmina tak mi to po přihlášení hodí čistou stránku s touhle chybou, ani webová stránka s mojím scriptem se do té db nepřipojí čím to může být? (nejedná se o db na wz)
díky
Zkus v nastaveni vypnout rozsireni PMA, nebo jej spravne nastavit.
Vice se mrkni radeji na http://www.linuxsoft.cz/article_list.php?id_kategory=215
Mike (crazypoint.wz.cz)
bych si tam nakopiroval vlastniho admina, kdyz si nejsou schopni nastavit toho sveho :)
Jinak, 15 radku neni rozhodujici. To hlavni je velikost souboru. Obvykle byva omezeni na 2MB a pri vetsi velikosti odkazuje na program bigdump.php , ktery to tam dokaze po 2M nasoukat, ale chvilku to trva (70M asi za 2-5 minut).
Tez si muzes napsat vlastni script. Pouzil jsem:

$filename = "./robotika-utf.sql";



if (file_exists($filename))

{

// $data = file_get_contents($filename);

// $data = explode(";",$data);

//cz.php.net/file
$data = file($filename,FILE_SKIP_EMPTY_LINES);


foreach ($data as $key=>$value)
{
$value = trim($value);

if ($value=="" || substr($value,0,2)=="--") {unset($data[$key]);}

}


$a = "";
foreach ($data as $key=>$value)

{
$a.= $value;
if (substr($value,-1,1)==";") //najdi posl. strednik na radku, ktery neni " "
{
$a = substr($a,0,strlen($sa)-1);
sq($a);
$a = "";
echo "<hr>".$a;
}
}


echo "IMPORT Ok.";
}
else {echo "Chybny soubor!";}

... pozor na spravnou syntaxi a kodovani, i u toho bigdumpa (html META utf, php header(utf)), aby odpovidalo kodovani souboru (ja mel utf)