<b>Dodržování podmínek</b>

<HTML>Chtel bych na tomto miste upozornit ruzne vykutalence ... a ze jich neni malo, ze umyslne nezobrazovani reklamy a jine _umyslne_ porusovani podminek bude do budoucna znamenat automaticky zruseni uctu ... bez upozorneni.

Nemame cas prochazet vsechny stranky rucne, uz vubec nemam cas ani chut psat parsery html/css/js/php kodu, aby toto kontrolovani slo provest automaticky. Vim, ze soucasny mechanismus banneru je velmi jednoduche obejit, ale nemyslel jsem si, ze to nekomu bude stat za to.
[shodneme se na tom, ze tento system neni tak nasilny jako popup okna nebo vkladani reklamy v okamziku odesilani stranky ?]

Obvlast jsem dojat lidmi, kteri maji trochu slusnejsi web, ktery by nam za to zobrazeni reklamy stal (rozumej: neni to frontpage-like splatanina), navic se tu nejvic ozyvaji, kdyz zde (na freehostingovem negarantovanem serveru) dojde k nejakym problemum a pritom nejsou ochotni dodrzovat elementarni pravidla serveru.

Ne, par impresi navic nas nespasi, irituje me jen ten prizivnicky pristup, ktery musi brat motivaci a silu do prace kazdemu, kdo se podili na projektu podobneho typu.

Priklady ?
dival jsem se jen na stranky tech nejvetsich kriklounu co sem psali poslednich par dni, berte to tak, ze kdyz uz na sebe chcete upozornovat, meli byste si dat na toto pozor :)

http://crazy.mysteria.cz/ .... visibility: hidden v css
http://bluemovie.wz.cz/ http://filmonline.wz.cz/ ... banner vlozen do souboru, se ktery se nikde jinde neobjevuje, jen na tu stranku nekdo vleze jednou za mesic
kupa dalsich stranek, kde jsou ramce a banner nikde

Takze prosim, pokud vam ty bannery vadi tolik, najdete si jiny hosting.
Existuji jistejsi zpusoby jak dostat tu reklamu do browseru, ale nenutne me k tomu.</HTML>
Ahoj Miro, myslim, že máš provdu ohledně těch bannerů i těch příživníku. Byl by si tak laskav a žekl mi, co se teď děje s Webzdarma, mohlo by to předejít dalším křikům od křiklounů...Díky.
<HTML>v definici kriklouna je, ze kricet bude za kazde situace

co se deje ? jak jsem rekl, tenhle freehosting poskytuje (zatim jen) negarantovane sluzby a spousta lidi to odmita chapat, jednim z ucelu tohoto serveru je byt pokusnou platformou pro placeny hosting (kdyz potrebujeme neco vyzkouset ve velke zatezi, dame to prvni sem nez bychom riskovali vypadky garantovaneho hostingu = placeneho)

fakt je, ze na tohle se WZ velmi osvedcilo, logicky tim souvisi, ze zde nejake vypadky budou vzdy (a zily mi to trhat nebude)

te soboty me je lito, doslo k tomu nedopatrenim (konkretni ip byla docasne odstranena z monitoringu a nebyla pote vracena zpet, takze kdyz v dobe vanocnich svatku jisti vykutalenci zacali zkouset DoS utoky na WZ (uspesne), dozvedel jsem se to az dost pozde

ps: to ze jde pomoci DoS utoku skolit temer kazdy server neni zadne prekvapive zjisteni

myslim, ze pozorny ctenar mezi radky pochopi, proc nemam potrebu zde reagovat na "kazdeho kriklouna", verim, ze objektivni ctenar to dokaze pochopit

pss: jeste neco, nekde jsem tam videl, ze jsem arogantni; moc se tomu nedivim, ze to tak pusobi, jen by me zajimalo kvuli cemu konkretne si to myslite (ted mluvim neucite, uz nevim kdo to psal abych se ptal primo tam)

tak ahoj, zase nekdy :)</HTML>
Jojo, mě je jasné, že nemůžu čekat, že to bude chodit 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. To bych musel být na placenném..

Té soboty je mi taky líto, ale spíš kvůli tomu, že si si musel vytrpět urážky a nadávky od sprominutím idiotů, kteří sami nic nedokázali, ale jenom křičej a kopají kolem sebe. nadruhou stranu je dobře, že si jim neodpovídal.

Ohledně Tvé arogantnosti (to asi není správné skloňování) opravdu netušim, co by to mohlo být...

Zdar a hezký nový rok.
Zdravim admina,
docela jsem byl zklamán, tím jak si mě nazval. Největší křikloun. Mohl bys mi "Míro" tedy ukázat a vypsat příspěvky, které jsem napsal za těch posledních pár dní? Rád bych se ponaučil hlavně z toho že jsem ten největší křikloun. Přičemž jsem za poslední týden napsal do tohoto "fora" asi jen dva příspěvky. A to v jednom případě jsem chtěl upozornit, že mě také nejdou stránky. Mohl by si mi tedy, zlatý Míro, říci, jak jsem se provinil? A vysvětlit jaký jsem ten největší křiloun? Děkuju.

Za druhé - cituji:
"...berte to tak, ze kdyz uz na sebe chcete upozornovat, meli byste si dat na toto pozor".

Já ani muj web se nechceme na Webzdarma zviditelnovat, proto jsem docela zklamán z toho, že když zde napíši jeden, dvy příspěvky hned se mi říká největší křikloun a ten kdo se chce zviditelnit.
A nač bych si měl dávat, milý Míro, pozor?
Jestli píšeš o té reklamě (myslíš),že kdybych záměrně shovával tvou reklamu na svém webu, tak zde budu uveřejnovat odkaz na mé stránky?

Jsem s Webzdarma.cz velmi spokojen. Ale pokud nastanou nějaké výpadky webhostingu, měl by si, pokud chceš mít slušný hosting, omluvit svuj server, se prostě stalo to a to....stačí pár vět a uživatelé mají pokoj. Nemyslíš?

U phpRS jsou trošku problémy s umistováním reklamy WebZdarma. PRotože jsem začátečník ujišťoval jsem se konkrétně u tebe emailem, který jsem ti posílal, jestli reklama muze být vložena do souboru. Souhlasil si. Nevidel jsem v tom problém. Pokud ale najdeš problém, který by se měl vyřešit, ať již s reklamou nebo čímkoliv jiným, měl by si na to upozornit hlavne toho uzivatele, který za to zodpovídá a ne hned to luftovat do eteru.

Trošku jsem zklamán. Míro děkuji za vysvětlení.
S pozdravem Jan Sehnal (http://blumovie.wz.cz)
JoJo, nechci se zviditelňovat, hhm, proč teda máš svoje URL za jménem? Jo a ohledně těch příspěvků, měl si 11 a z toho 7 bylo o tom samém, tj., že to nejde, nejede...
to X:

ty si fakt debil.........rád bych ti to trošku vysvětlil, ale ve tvém případě to je asi zbytečné.
Víš? Do tohoto fora muzes pridavat sve prispevky pouze poté co se prihlasis, jinak zde nenapises ani jeden prispevek.

To ovšem znamená, že se ti za tvoje jméno (nick, přezdívku) přidá tvoje stránka, kterou zde máš zaregistrovanou...........podívej se všude, všichni uživatelé to zde mají.......debile!

TAk jí si jdu tech 11 přísevku za ten tyden zkontrolovat......
.............tak a už sem zde:
našel jsem 8 příspěvku, za poslední dva týdny.
Z toho 6 příspěvků je úplně mimo téma "Fungování Webzdarma.

Napsal jsem za poslední dva týdny pouze dva příspěvky, tak jak jsem řekl, k tematu "Jestli WZ funguje"!

Máš to v hlavě pohromadě, milý X? Myslíš si, že tady kecám, milý X? Že jsem takovej debil?

Tak tady jsou, aby si, milý X, nemusel hledat:


Re: Kopírování stránek bluee 31. 12. 2002 12:47

to ani, ale musi pod clankem uvest (na kazde stránce) že šíření materiálnu publikovaného na mém webu je zakázáno. Pouze s vědomím redaktore. Nebo neco v tom smyslu. bluee

Forum: Webzdarma
1. přidání očíslování řádků? bluee 31. 12. 2002 10:22

Zdravimadmina, jenom se chci zeptat. Co kdyby jste dali když chci editovat stránku .php nebo .htm na Webzdarma ve správci souborů. Kliknu na Editovat a otevře se mi nové okno. Co takhle dát k tomu očí

Forum: Webzdarma
2. Re: Skvělý, už to fachá !!! bluee 30. 12. 2002 18:06

mě ne ted!

Forum: Webzdarma
3. Re: Podporuje webzdarma ASP? bluee 30. 12. 2002 18:05

trapný

Forum: Webzdarma
4. Re: Kopírování stránek bluee 30. 12. 2002 18:04

jedine když si pod stránku kazdou napíšš že publikování textu a obrázku je zakázáno. Ale nidko to nedodrží, není to zase takový prohřešek. Ale jak tak vidim, tak ani nezmínil zdroj, odkud to stáhnul.

Forum: Webzdarma
5. Re: VŠEM CO POŘÁD NADÁVAJ NA WZ bluee 30. 12. 2002 16:08

čau ;-)

Forum: Webzdarma
6. Re: Podporuje webzdarma ASP? bluee 30. 12. 2002 16:07

Webzdarma jede na linuxu?

Forum: Webzdarma
7. Re: Chyba není na mém přijímači ??! bluee 30. 12. 2002 10:35

hele? jede vám ted stránky? bluee

Forum: Webzdarma
8. Re: Díky bluee 28. 12. 2002 13:07

jo me taky nejdou
tak já napíšu jeden příspěvek a hned jsem křikloun :) tak to je docela dobrý.
Ohledně tý reklamy, jsem s WZ spokojen mám tu tři webové stránky a (sou to stránky spíše informační pro kamarády a známé, ne žádné jako FilmOnline...rád bych si piřídil placenej hosting, ale v mém věku, kdy mi je pořád 14 let, nemám šanci někde jen tak shrábnou 4000,- na placenej hosting, reklamu jsem měl zezačátku (do dneška) v jedné z kategorií, ale dnes jsem to na rady změnil. Dobře dám to zpět ale bude to opět v jedné z těch kategorií, a při návštěvnosti kolem 120 návštěv denně. to bude v té složce stačit, ze začátku by mi to nevadilo, chtěl jsem umístit reklamu místo výměnné reklami vedle loga, ale to bouhužel Váš systém zatím neumí, pokud by se to změnilo bylo by to hned jednoduší. ale od těď nebo spíše od té doby co wz zase pojede jak má to bude v té složce.
chtěl bych ještě vzkázat adminovi, že se na jeho rady co nejdříve polepším. Pokud to nevyhovuje podmínkám, budu to měnit. Takže pokuim se to zakonponovat nejak do "webu. Děkuji za strpení.
Uzávám, přehlíd jsem se. Hehe, ta Tvoje odpověď, hehe, musim se smát, hehe, počkej, musim si to dát v hlavě do pořádku, ale pozor, já jsme debil, takže to ani nejde, hehe, pak tedy nemohu odpovědět. Hehe.
to vypovídá samo o sobě...
..o Tobě...
ty se tady vyjadřuješ jako absolutní puberťák
A Ty jako absolutní ukřivděnec a utlačovanej...
to admin,
toto máte napsané při vkládání reklamy (nastavení reklamy):

"pouze pokud Vaše stránka obsahuje rámce nebo chcete umístit reklamu do specifického souboru, cestu prosím zadávejte relativní vůči domovskému adresáři, tj. například data/hlavicka.html atp.;
v případě, že zde zadaný soubor existuje, bude reklama vložena právě a pouze do něj a ostatních souborů se nedotkne, toho můžete využít i například pokud máte stránky generované z php a reklama by se tak chtěla vkládat do všech pomocných souborů, které vytvoříte"

V předposledním řádku je to myslím jasné, ne?
"toto muzete využít v pripade pokud máte stránky generované z php a reklama by se tak chtěla vkládat do všech pomocných souborů, které vytvoříte"...

Nebo jsou podmínky jiné, než uvádíte na WZ.cz?
jo přesně tak přidávám se, protože moje sránka je taky v PHP na tojité bázi a to by bylo celkem blbí mít tu samou reklamu na jedný stránce třikrát
Hmm, bylo by to v případě, že by za zobrazení byly kredity, za který by si potom kupoval nezobrazování.;-)
Plně stebou sohlasim miro kdyz nejakej parchant shovava reklamu tak ho bezmilosti sejmy a nic mu ani nerikej. Myslim ze ten malej prouzek reklamy nahore na uvodni strance je zaty sluzby co wz poskytuje prijatelny a myslim ze to je takova malickost ze vubec nevadi.

Jo malej dotaz jak velkou diskovou kapacitu ma wz a kolik zabira prezentace lidi. A chtel jsem se zeptat kolik impresi je aby se nahradily naklady na tech 50mb.

Jo ze wz opcas nejde tak to toleruji ale jen by mne stacilo ric co se deje.
Jo jesli na wz nekdo utocil tak se ani nedivim ze si se nato vyprd a nic nenapsal mne by asi taky nebavilo se porad starat a jeste kdyz mne nekdo hazi klacky podnohy.
Jardo, mluvíš mi z duše.
pokud by si Jardo přečetl moje příspěvky, je to pro ty chytřejší dostatečně vysvětelno. Potom by si nemohl plácnout takovou blbost jako:

"Plně stebou sohlasim miro kdyz nejakej parchant shovava reklamu tak ho bezmilosti sejmy a nic mu ani nerikej". Takový věci říká jen opravdu hajzl!

A toho parchanta si schovej svýmu tátovi.
http://crazy.mysteria.cz/ .... visibility: hidden v css, to si taky Ty nebo jak? Pokud ne, tak kušuj...
Re:
Hmm, bylo by to v případě, že by za zobrazení byly kredity, za který by si potom kupoval nezobrazování.;-)


Ja bych spis navrhoval za zobrazeny reklamy by se davaly kredity a zaty kredity by slo koupit dalsi www prostor (nebo nejaky vyhody)


Ale je to jen navrh a kdyz to nebude tak mi to vadit nebude protoze to je zbytecna prace.
čte se to pěkně jak lehce se snažíš zalíbit, sice si myslim že ti to k ničemu nebude ale to je jedno
No jo, ale za zobrazení reklamy navíc, pochopitelně.