<b>Dodržování podmínek</b>

ze vas to jeste bavi.
ehm bluee neci ti do toho kecat ale zatim co tady placas nesmysly tak co je toto?

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /3w/wz.cz/b/bluemovie/engine.php:472) in /3w/wz.cz/b/bluemovie/ankety.php on line 77

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /3w/wz.cz/b/bluemovie/engine.php:472) in /3w/wz.cz/b/bluemovie/ankety.php on line 375
Hehe, to je debata, nechce ji někdo uložit na dobu, až bude zle?

Můžu hlasovat 2x?

Btw. Někde tady Bluee řikla, že je "ten", tak to dodržujte...
No já mě by reklama jako new window nevadila , protože jí tam mam i teď tak, protože kazí desing a vstupní stránka podle mých statistik odrazovala.
2rozi:::... to znamena, ze prohlizeci uz byl odeslan nejaky obsah, a header by se odeslal az po nem, coz je neprijatelne. Pred volanim fce header() nesmi byt na strance ani mezera, ani prazdny radek. header musi byt to prvni, co se do stranky "vypise"...

2petr:::... jo, v tom mas mozna pravdu, ale byl jsi nekdy na nixnetu? tam ti banner v popup okne vyskakoval pri nacteni kazde!!! stranky. to ti povim, to byla otrava. ty to mas ovsem vyreseny dobre.
Jako vždy visvětlení pro ty méně chápavý (bluee)

Naše milá blue se zase projevil.

Tak to má být naražka na tvé pohláví protože nejde blíže specifikovat i když nás o nějakém přesvědčuješ tak ti píšu radší univerzálně On/ona.

A prosím o kontrolu mého příspěvku jesli je správně česky napsán.
Osobně si myslím že jsem udělal chybu ve slově visvětlení má tam být vysvětlení tvrdé y protože to je předpona ale možná se mýlím určite mně někdo opraví nebo opravý.
Nebo popravÝ;-).
2BLUEE: Nejsi ty nahodou blondyna?
žebY dopravÍ
:))
to admin: Nezobrazuje se mi reklama i kdyz mam ve strance spravny komentar (nekdy to trvalo treba hodku, nez to automat projel a reklamu pridal, ale ted uz je to pres den a nic). Je to mozne? Nevis co s tim? Diky za info, Rene
je proti pravidlům (mám-li design s framy a obsah je v iframe, menu mimo) napozicovat tento banner tak, aby esteticky ladil?
myslim, že pár drobnůstek ještě není dodělanejch, to ovšem neznamená že je dokončeno.

PS: podívej se na své stránky...
A z čeho by byl žil tenhle freeweb??
Sory za tenhle přispěvek. Jsem tu novej a netušil jsem že se zřadí na konec.

Byla to reakce na návrh placení NÁM za reklamu kterou zobrazujeme na svých stránkách.

Myslim že je to OK protože tím že zobrazím reklamu a provozovatel z toho má peníze, tak je to proto, že nám poslytuje prostor na serveru.

Možná vypám jako patolízal (viď X že se do mě pustíš), ale já v reklamě nevidím žádnej problém.
Taky bych příspěvky řadil obráceně.
Sparrow: Proč, máš pravdu...Já v reklamě nevidim problém a nikdy jsem ho neviděl...