pripojeni k mysql nejde

Ahojky mam problem se kterym mi v sekci PHP nikdo neporadil chci se na svych strankach pripojit k databazi jmenem dynamonohejba a z tabulky news zobrazit sloubec new serazeny podle id desc...
čili:

<?
mysql_connect("mysql.webzdarma.cz", "dynamonohejba", "heslo") or die("Nelze vykonat definiční dotaz: " . mysql_error());
mysql_select_db("dynamonohejba") or die("Nelze vykonat definiční dotaz: " . mysql_error());
$vysledek=mysql_query("select id,new from news order by id desc") or die("Nelze vykonat definiční dotaz: " . mysql_error());
$zaznam=mysql_fetch_array($vysledek) or die("Nelze vykonat definiční dotaz: " . mysql_error());
while ($zaznam=MySQL_Fetch_Array($vysledek)) echo $zaznam["new"];
?>

a hazi mi to tuto chybu:
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'dynamonohejba'@'aya-sh2-6.customer.vol.cz' (using password: YES) in /3w/wz.cz/d/dynamonohejbal/index.php on line 74

vim co ta chyba znamena, ale veskere pripojovaci informace mam dobre...
nevite nekdo pls co s tim ? Diky
Pokud tedy víš, co to znamená, tak určitě víš, že nemůžeš mít všechny přihlašovací informace správně.
Zkontroluj si, jestli máš db aktivní, jestli náhodou nemáš v heslu diakritiku a podobný šmejdy.
Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'dynamonohejba'@'aya-sh2-6.customer.vol.cz' (using password: YES) in /3w/wz.cz/d/dynamonohejbal/index.php on line 74

Varovani:
prikaz mysql_connect()
chyba Pristup zamitnut
pro uzivatele 'dynamonohejba'
server 'aya-sh2-6.customer.vol.cz'
v souboru /3w/wz.cz/d/dynamonohejbal/index.php
na radku 74

cemu z toho nerozumis?
Viz Tom,
- spatne jmeno a heslo
- neexistujici uzivatel
- nemas aktivovane SQL (login - Nastaveni - SQL -> db, jmeno, heslo)

//localhost
$SQLhost = "localhost"; //server (host)
$SQLuser = "root"; //MySQL user
$SQLpsw = ""; //MySQL password
$SQLdbname = "rs2"; //MySQL DB name


/*
//http://www.hostuju.cz/phpmyadmin
$SQLhost = "localhost"; //server (host)
$SQLuser = "mracek.hostuju.cz"; //MySQL user
$SQLpsw = "heslo"; //MySQL password
$SQLdbname = "mracek_hostuju_cz"; //MySQL DB name
*/

/*
//wz.cz
$SQLhost = "mysql.webzdarma.cz"; //server (host)
$SQLuser = "petermlich"; //MySQL user
$SQLpsw = "heslo"; //MySQL password
$SQLdbname = "petermlich"; //MySQL DB name
*/

$SQLserver = mysql_connect($SQLhost,$SQLuser,$SQLpsw) or die("Error: Nepripojen k DB serveru!" . mysql_error());
$SQLdb = mysql_select_db($SQLdbname,$SQLserver) or die("Error: Nepripojen k DB!" . mysql_error());
//mysql_query("SET NAMES 'cp1250'") or die("Error: Nastav kodovani DB!".mysql_error());
Povidam ze vsechny prihlasovaci informace mam dobre klidne ti poslu na mejl heslo k mimu uctu pac tady se asi k databazi v zivote nepripojim a hodim stranky jinam... :-( jeste vam sem zkopiruju ty prihlasovaci informace....

Server mysql.webzdarma.cz
Databáze dynamonohejba
Přístupové jméno: dynamonohejba

a pokud mi nekdo neveri tak mrknete sem: www.dynamonohejbal.wz.cz/wz.jpg (heslo sem samozrejme vymazal schvalne)

a moc dobre vim co ta chyba znamena. Jinak bych sem nepsal, ale udivuje me, ze i kdyz mam prihlasovaci radek 100% dobre, tak mi to tu chybu hlasi porad...

Predem vsem dekuji.
Tak zkus jeste adresu: mysql.wz.cz
Jinak aktivaci DB si prover pres phpMyAdmin (http://mysql.wz.cz). Pokud se prihlasis, tak mas nekde chybu. Pokud se neprihlasis, tak zmen heslo pro MySQL, a kdyz to nepomuze, tak pis na podporu.
Tvoje připojení k databázi jsme řešili už na jiném místě, jak vidím zatím neúspěšně. Nevím jestli se nestala chyba v tom že v tvojí doméně je dynamonohejbal, zatím co přístupové jméno a jméno databáze je dynamonohejba. Tak jestli nedošlo k nějaké kolizi, něco jako jak už tam někdo psal, že když si teď někdom zaregistruje domenu třeba dynamonohejbat, tak mu se bude databáze tak mu to jméno ořízne na dynamonohejba.
<HTML>Jak už jsem řekla, když si zaregistruje někdo např. zmiňované dynamonohejbat, dostane jiný název. Schválně jsem zkusila dynamonohejbax.wz.cz a mám název db dynamonohejba6.</HTML>
viz Tomik
http://mysql.webzdarma.cz
jmeno = dynamonohejba
heslo = ?
a ted by te to melo prihlasit.
pokud to neudela, tak je problem asi na tvem uctu nebo s MySQL a doporucuji forum Podpora nebo kontaktovat nejakeho admina.
<HTML>Ale jak tak koukám na http://dynamonohejbal.wz.cz/, tak chybu nevidět a novinky se vypisují. Že by to už bylo ok?</HTML>
Už mlčím, už mlčím.
neni to v poradku nemuzu si dovolit nez se to vyresi aby tam bylo prazdno, tak sem to zatim vyresil jinak..... vsem dekuji a komu bych mel teda napsat kdyz mi to nejde a vse mam spravne ?
Hele tak zarucena metoda kdyz se vam to nechce pripojit..
zacnete psat mail podpore a vas ucet se lekne a radsi se prihlasi....
ja to tak udelal psal sem tu zpravu a rikam radsi to jeste zkusim, tak sem to tam hodil a ono se to rozbehlo... :-)
papirek: i počítač je jenom člověk ;)