prosim pomozte mi s sql

odrazu mi proste prestal ist web. mam tam nejaky php autoscript ktory vyuziva sql databazu. na stranke sa iba zobrazi: Vyskytla sa chyba pri spracovávaní databázovej požiadavky.
ak nabehnem do myphpadmina a kliknem na databazy, potom kliknem na tu moju co tam je jedina tak sa mi dole zobrazi cervene okienko:Prídavné vlastnosti pre prácu s prepojenými tabuľkami boli
deaktivované. Ak chcete zistiť prečo, kliknite sem. kliknem tam a pise mi ze chyba je: MIME ... chyba [ Dokumentácia ]
Prosím prečítajte si dokumentáciu ako aktualizovať tabuľku s informáciami o stĺpcoch (Column_comments Table)
ako to spravim. je to iba docasny vypadok? alebo to musim nejak aktualizovat? prosim pomozte mi. dakujem za skoru radu...
Také mi nastala nějaká chyba v databázi mysql - hlásí: #1030 - Got error 28 from storage engine - neví někdo co stím? Ještě ráno bylo vše OK a teď to samé co Keny077. Díky
ten samý problém jako jarko, navic nektere scripty v PHP spolupracující s databází přestaly fungovat
Ty scripty v PHP mi naké nespolupracují, ale to je určitě spojené s tou chybou v SQL
jeste koukam ze hned na hlavni strace ti to haze tu samou chybu co mi :(( musel jsem tam docasne napsat funkce nedostupná...
Tak úplně to samé se stalo mě. Mám web běžící na redakčním systému založeném na PHP. KOlem 17:00 najednou "Chyba 1030" přetrvávající neustále. Jedná se o adresu http://windowsmobile.unas.cz/ . Záhadou mi zůstává, že na drese http://windowsmobile.unas.cz/forum/ mám umístěné fórum běžící na té samé MySQL databázi a běží naprosto v pořádku.

Kde je zakopaný pes.? Prosím o rychlou odpověď, děkuji atomion
este stale to nikomu z vas nejde? lebo mne nie...:(((
meni se SQL server, viz zaplneny disk ci neco takovyho v tomto foru...
aha jasne, vidim to, no dufam ze vsetko maju zalohovane, mal som tam uz celkom peknu sledovanost. stranka funguje od 2 augusta 2oo6 a uz ju videlo vyse 18000 ludi. tak preto tak nalieham...dufam ze to bude coskoro na poriadku a bude to ficat bez poruch...:)
me databáze fičí....staci na ni kliknout a dat export a zaloha by se mela normalne zalohovat
mne fici tiez, aj som ju zalohoval ale nefunguje web...
Tak mě ještě ani jedno :-(
snad by bolo pekne zo strany adminov keby aspon napisali kolko to este bude trvat. aspon priblizne...
Mám stejný problem:
#1030 - Got error 28 from storage engine
Už jsem reagoval jinde, než jsem zjisti, že tu taky pláče více lidí - tak uvidíme.
Souhlasím, že by bodla admin informace ...
Zdravím
admin informace je na dalsim miste, kde place vic lidi - meni se sql server
Couldn't obtain forum information

DEBUG MODE

SQL Error : 1030 Got error 28 from storage engine

SELECT f.* FROM phpbb_forums f, phpbb_categories c WHERE f.cat_id = c.cat_id ORDER BY c.cat_order, f.forum_order ASC

Line : 579
File : admin_ug_auth.php


kvůli této hlášce jsem odpojil databazi sql.
v domnění, že záloha z fóra admin_utilities_db.php je kompletní zálohou.

takže teď nevím, co s tím.
Připojit databázi?
moj web konecne funguje... HURAAAAAAAAA
to Tom

v nastavení mysql databaze jsem zrušil aktivní.
pak zase dal aktivní, ale už to nejde.

jde to nějak zachranit?

lama
jm: koukám, že problém už bude spíš v tom, že ti (phpBB fóru) chybí tabulka "cfidsforum.phpbb_config". Důvod je mi neznámý, takže bez dalších informací asi nepomůžu.
BTW: já s databázemi žádné problémy nemám, takže fakt nevím.

To ALL: Pokud by jste si chtěli být jistí, že nepřijdete o žádná data z databáze, tak by jste si měli dělat pravidelné zálohy. Já osobně jsem si na to napsal skript, který mi každých 14 dní vytáhne všechna data z DB, uloží do šifrovaného archivu a odešle na email, aby mi neubývalo místo ve filesystému. Vřele doporučuju.
Brou noc :)
jakou informaci je třeba dodat?
jm: prý se obnovovala databáze ze zálohy, takže je možné, že zrovna tobě ji obnovili na stav, kdy jsi phpBB ještě neměl?!
Nejlépe by bylo, aby se ti na to podíval někdo zkušený, tak říkajíc "zevnitř". Tedy aby zkontroloval tabulky, jejich obsah, atd. To ale vyžaduje, aby jsi někomu zdělil své heslo, což je <duraz>velké bezpečnostní riziko</duraz>.
Takže pokud znáš někoho, kdo tomu rozumí, tak se sním můžeš zkusit domluvit. Ale nevím, kolik lidí bude ochotných, přece jenom phpBB je <lidove_receno>prasopis</lidove_receno>, s kterým třeba já osobně nechci mít nic společného.
já už poslal na email podpory tři maily, zatím nic...

php jsem začínal někdy v září 06.

myslel jsem, že se zálohy dělají častěji.
díky za snahu, ok.
tom:

databaze sql, kterou mám teď na wz.cz, je podle mě prázdná. Žádná tabulka, nic.
Dám-li export, uloží se mi na hdd sql soubor, který obsahuje základní údaje, jakousi hlavičku.

Domnívám se, že potřebuji nějakou starší zálohu sql z disku SQL WZ.

Od neděle píšu na podporu maily, zatím bezvýsledně.

Je možné, že jsem databázi odpojil, pak místo připojení založil blbec novou, která mi tu starou přemazala.....?

Nevíte někdo, jak často zálohují na WZ databázi SQL?
jm:
No, tak to máš veselý :)
Tuším, že z emailu podpory ti žádná odezva nepřijde, bohužel.
Víš, co? Založ to všechno přes phpBB znovu, přidej někam na stránky zprávu, že jsi přišel o všechna data v DB (pokud možno to sveď na adminy WZ, ať se návštěvníci nemůžou zlobit na tebe) a až se ti tam začnou množit data, tak začni dělat zálohy (ty si ukládej k sobě na počítač, je to přece jenom bezpečnější) ... asi to pro tebe bude nejschůdnější řešení.