Nejdou vytvořit procedury!

Nejdou mi v phpmyadminu pro mou databázi vytvořit procedury. Zkouším to i s naprosto triviálníma a stejně nic např.

Create procedure test()
begin
SELECT *from hraci;
end;

Třeba na tohle odpoví, že mám chybu v syntaxi v selectu, což je pitomost... Nevíte někdo, kde dělám chybu nebo zda vůbec jdou na wz v mysql vytvářet procedury?
za hvezdickou ti chybi mezera, neni to tim?
btw, s CREATE PROCEDURE test() SELECT * FROM hraci;
nemam nejmensi problem
Mike:
Když jsem zapsal tu proceduru takhle, tak se mi vytvořila, ale když jsem ji zavolal: call test(); odpověď nebyla moc povzbudivá: PROCEDURE bananafotbal.test can't return a result set in the given context

A to pořád ještě neřeší proč to odmítá tu klauzuli begin a end. Když se dívám do manuálu mysql 5.0... je Begin a End naprostou samozřejmostí.
ve kterém enginu? MyISAM? InnoDB? InnoDB tady nechodí....
Všechno mám v MyISAM. Chvíli jsem myslel, že ty procedury napíšu v MySQL query browseru, než jsem se domák, že k databázi na wz můžu jen přes wz rozhraní:(
no, to by ničemu nevadilo, vytvoření procedury je sql příkaz jako každý jiný...
Na diskusi jakpsatweb jsem našel zmínku, o tom že tenhle můj problém na wz, už někdo řešil, ale bohužel už tam není nic o tom s jakým úspěchem. Zkusím napsat mail na podporu, i když s tím nemám nejlepší zkušenosti. Např: debatu o rozšíření prostoru na mých stránkách bez jakéhokoli vysvětelní utli:(