Zmizela mi tabulka

Zdravím,
na stránkách http://jech.webz.cz/ mi zmizela v databázi tabulka - respektive 2 tabulky - pristupy a stranky.

Jsou to tabulky, do kterých ukládám záznamy počítadla přístupů. V čem může být problém? Dají se ty tabulky nějak obnovit?

Vypsané chyby o neexistenci tabulek mi úplně rozhodí layout stránky. Mam to vzdát a vytvořit si je znovu nebo je šance na záchranu?
Na Linuxu platí, že co peklo schvátí, již nikdy nenavrátí. Takže vytvoř tabulky znovu.
>> Jsou to tabulky, do kterých ukládám záznamy počítadla přístupů. V čem může být problém?
>> Dají se ty tabulky nějak obnovit?
Data z linuxu (tedy i tabulku) lze obnovit, ale zde to nepomuze. Ledaze by existovala zaloha.

>> Vypsané chyby o neexistenci tabulek mi úplně rozhodí layout stránky. Mam to vzdát a vytvořit
>> si je znovu nebo je šance na záchranu?
Spravny programator musi vytvorit takovou aplikaci, ktera by nemela ovlivnovat okoli. Pokud dojde k chybe aplikace (zde pocitadlo), nesmi to zasahnout stranky. Proto je vzdy lepsi aplikaci vyladovat pro vsechny mozne situace.
@Tomik> Nojo, ale tady je jediná možnost donutit MySQL, aby nepsal chybový hlášky. Já totiž potřebuju skript pro počítadlo zavolat ještě před hlavičkou stránky. Už si ale ani nepamatuju proč ;-)

No holt vytvořim tabulku znova a ten zbytek zazálohuju. To se asi nedá nic dělat. Naštěstí tabulka se záznamama za celej rok zustala. Ale nechápu, jak mi mohly ty tabulky zmizet. Nikde nemam žádnej kód, kterej by nějakou tabulku rušil. Maximálně z ní mažu data.