Potíže s SQL a XML

Dobrý den,

žádám o radu. Prowozujeme webzine, RSS který využívá SQL databáze a ta vypadla společně s Webzdarma. Databáze teď ale normálně funguje, kdežto PHP RSS mi píše toto hlášění:


Stránku XML nelze zobrazit
Vstup XML nelze zobrazit pomocí šablony stylů XSL. Opravte tuto chybu a klepněte na tlačítko Aktualizovat, nebo akci zopakujte později.


--------------------------------------------------------------------------------

V řetězci byl očekáván literál, nebyly však nalezeny počáteční uvozovky. Při zpracování prostředku http://www.uberalles.wz/webcreator%201.1/index.php
Řádek 2 pozice 13
<font color=ff0000><br />
------------^



Navíte čím to? Díky za jakoukoliv pomoc
Zapis <font color=ff0000> rozhodne neni XML validni. Tag font se v XML nepouziva. A druha vec. Atributy se vzdy davaji do uvozovek.
Díky, já vím, že to není validní kód, že to jsou jen tagy, ale generuje je php. Předtím, než mělo webzdarma problémy, tak to normálně fungovalo. Teď to ale píše tohle. Systém pracuje s CSS, ale nevím, kde mohla být chyba.
Opravdu nevím, kde by mohl být zakopaný pes. RSS se Jmenuje Webcreator 1.1 od Jana Ježka a ten už mi nepomůže, neb se po něm slehla zem... i po jeho stránkách.
Redakční systém pro automatizovanou správu obsahu (CMS) je založený na PHP a MySQL. Tak nevím, zda sedět pořád na zadku a čekat, jestli se to změní. Webzdarma prosí o trpělivost, ale my máme uzávěrku... smrk
V SQL mi svítí kolonka "Bez oprávnění" a já neví proč
Bez oprávnění ti svítí na možnost vytvoření nové DB ...
Tak mne tak napada. Podivej se do zdrojaku toho generovaneho RSS. Mam pocit, ze ten <font ..> tam neni nahodou, ale je to chybova hlaska.
Ja jsem nedavno upravoval stranky. Pak jsem to projel validatorem a ten mi vyhodil chybu v podobe <font ..>. Toz jsem se ptal, co to tam dela, a ono to byla chyba ve skriptu :)