Vyjadreni k vypadku webzdarma.cz (neoficialni)

Zdravim uzivatele Webzdarma a omlouvam se jim za vypadek, ktery byl patrne zapricinen mym nevhodne vytvorenym PHP skriptem s nekolika tisici hity za hodinu. Skript provadel fsockopen na vzdaleny server za ucelem stahnuti dat z cca 600.000 stranek a toto server webzdarma patrne nezvladl.

Jelikoz nebylo vydano zadne oficialni stanovisko, napadlo me se s Vami o toto podelit. Provozovatele Webzdarma patrne nechteli davat navod ostatnim, protoze ti by pak mohli prijit s ruznymi DoS utoky a to by mohlo pouzitelnost Webzdarma vyrazne snizit.

Jinak si myslim, ze Webzdarma je velmi kvalitni freehosting, nejspise nejlepsi v CR a mozna i siroko daleko. Jedine, co bych mu vytknul, je pomerne dlouha doba nacitani stranek v posledni dobe.

A nakonec bych se rad zeptal admina (i kdyz nepredpokladam ze mi odpovi, ale co kdyby), jaky mesicni traffic Webzdarma ma, protoze to musi byt opravdu uctyhodne cislo. Muj tip je tak 500GB...
To si doufam delas jen prdel ze? za prve neverim ze to mira nemel nejak osetrene, za druhe neverim ze bys byl takovej vul aby to udelal a jeste se priznal, za 3 jestlis to udelal se magor, za 4 jestli si to udelal pujdu te zabit... nadiktuj adresu^_^.
Cos to proboha udela to si delas srandu neo to myslis vazne proc si to udelal!!!!!!!!


Souhlas Lukasik pridam se ktobe.
Dej nam adresu a my te zabijem.
hmm....ty tak haha :o)
he he blueeee je dobrej ... kurwa ty si chytrej chlapik *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* (viz xchat :D)
Pokud se zahrabe, tak bývá dobrym zvykem, že i chcípne...
Webhosting webzdarma.cz se může srovnávat tak s webhostingem za středověku...
bullshit... nothing more.


pokud jsi spachal dos, pak jsi hacker... ze?
ale pokud se hacker PRIZNA ke svemu cinu na verejnem foru, jinak receno se jim pochlubi, pak to neni hacker, ale LOSER.

jsi LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a LOSER a LAMER a tecka.

lukasiku, uz mas adresu? ja mu to sice neverim, ale taky bych mu rad rozbil drzku.