Problém s MySQL

Mám problém celý dnešek se snažím zprovoznit forum (phpbb2) a nejde mi to. jednou za cas se mi povede na nej dostat a udelat tak jednu dve veci a pak mi naskoci tohle :

Warning: mysql_connect(): Access denied for user 'dsdclan'@'195.122.194.233' (using password: YES) in /3w/webz.cz/d/dsd-clan/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/webz.cz/d/dsd-clan/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/webz.cz/d/dsd-clan/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database


Kdybyste náhodou někdo vědeli jak na to tak mi plsky pisnete na mail. budu vdecny za kazdou odpoved
zkontroluj si v configu spravnost zadanych udaju k pripojeni mysql (nejsou stejne, jako prihlasovaci udaje k webu; mysql databazi musis mit aktivni, vse se dozvis v administraci).
Druha moznost by se mohla jevit jako vypadek databaze... a s tim moc nenadelas, muzes jen cekat. Ale nebyva to na cely den (pokud neni nedele odpoledne ;) )
Mam podobny problem s databazi, po par pristupech se spojeni prerusi a nemuzu se pripojit k databazovemu serveru. Zmenim heslo, chvili to funguje a pak zase KO.
Mne napriklad ted casto zniceho nic vypadava databaze, nechapu proc ale stveme to protoze presto zenu odkazy atd. Jak to mam resit aby se to nestalo?
nastaveni v configu mam spravne nekolikrat jsem si to kontroloval, ale zarazi me ze mi to treba nacte uvodni stranku fora, pak se prihlasim a kdyz chci prejit do administrace fora zacne to hazet tu chybu a od te doby nejsem schopnej udelat absolutne nic..
Mám opodobné problemy, stránky jsem zprovoznil někdy v listopadu, od té doby jsem žádné změny v DB (configu) nedělal a najednou mi to dnes začalo psát připojení k DB se nezdařilo. Je chyba teda opravdu u mě nebo se jedná o technickou chybu u Vás?Nebo nastala nějaká změna u Vás, která vyžaduje úpravu u mě?
Řekl bych, že problém je u webzdarma, ne u nás. Taky mám problém s připojením k databázi. Chvíli to funguje, chvíli ne.
taky mi to nevali se pripojit k databazi :(( asi vypadek mysql
Nevim co s tim je, ja nemuzu ani nacist nova data (*.txt) do puvodni databaze. Ohlasuje to vzdy:
#1045 - Access denied for user '%'@'%' (using password: %)
Jura:
>> #1045 - Access denied for user '%'@'%' (using password: %)

a si prihlasenej?

kam importujes? jak? co?
chyba 1045 - to je zdejsi problem

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=5&i=7077&t=7077
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=5&i=7582&t=7582
Jsem prihlasene normalne, drive to slo v pohode nacist DB (v *.TXT souboru byl seznam fotek, ktere byly pretazeny do WEBZDARMA) a ted to nejde nacist ani do nove vytvorene tabulky :-O
"nejde nacist" Co to je? Chybova hlaška?
Chybova hlaska je:
#1045 - Access denied for user '%'@'%' (using password: %)
psal sem to minule.
Databazi mam vytvorenou uz dlouho a bylo vse v pohode, ale nejde do tabulky vlozit textove soubory. Spatne sem uvedl "nacist DB".
ked tak p[oyeram nie som vobec prvi kto ma problem:

phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

som zvedavi kedi to bude fachat..
Na WZ jede určitě spousta pbpBB instalací. Dejte tip na nějaké stránky. uvidíme, jestli někomu jinému to jede.
http://pef.xf.cz/