Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockop

Ahoj,mam nainstalovany redakcni system na wz a hazi mi to tuto chybovou hlasku
Warning: ini_set dl pfsockopen openlog syslog readlink symlink link leak fsockopen proc_open glob() has been disabled for security reasons in /3w/wz.cz/p/papajirs/includes/joomla.php on line 790

nesetkali ste se s tim nekdo?
Diiiky
Na radce 790 nebo 789 je funkce, ktera je z bezpecnostnich duvodu zakazana.
Pokud jsi v PHP trochu zkuseny, tak to muzes obelstit. Pokud se v PHP nevyznas, tak s tim nic nenadelas.
mam to iste.
je to nejako dolezita funcia? alebo sa nic nedeje ked to nejde?
mne totizo nejde vkladat v WYSIWUG linky a obrazky musim ich pisat v html...
lol, to je hroznej problem, psat to rucne... my takhle pisem cely stranky, vis? ale jen tak by the way... jak muzeme vedet, jestli je ta ktera funkce v tvem systemu dulezita? Zakazanych funkci je nekolik a ja si opravdu netroufam odhadnout, zda na ni neni postavena cela projektova administrace nebo je to jenom nejaka featurka, ktera stejne nefunguje...
jaj paneboze zase vtipalek..:)
jasne ze viem ze si uplne frajer ked to pises vhtml
ide oto ze CMS pouzivam preto aby aj moja segra alebo matka s fotrom to mohli robit a davat tam fotky alebo news...
a nemuseli sa ucit html...
presne otom myslim RS su? alebo sa mylim? co ty nato?nemaju nahodou spristupnit webovu tvorbu/publikaciu aj pre laikom?
<HTML>Klidně ať si ji zpřístupní. Ale jak ti máme poradit, když nám sem nehodíš problémové řádky atd?</HTML>
Stačí, aby jsi v souboru, kde ti to hází chybu našel funkci ini_set ( bývá to často někde na začátku ) a dej před ní // Tím ji vyřadíš a pak to funguje :))
Schweyk: a co te vede k zaveru ze tou zakazanou funkci bude zrovna ini_set ? vzhledem k tomu ze zakazanejch funkci je na WZ asi 20
tomas: je uzasne, jak dokazes celou svoji reakci na muj prispevek zamerit na tu nejmene podstatnou vetu, ktera s problemem vubec nesouvisi (to bylo jen tak naokraj, to vis, ja velkej machr si to nemuzu odpustit ;) )...
Jen bych chtel opravit Schweyka - podle te chybove hlasky ta funkce nebude nikde na zacatku souboru, nybrz na radku 790. Tak najdi ten soubor, v nem radky 785-800 a napis je sem. Pak teprve s tim muzeme neco delat.