Problémy s připojováním na MySQL databázi

Dobrý den !
Mám menší problém : mám fórum, kde využívám ten kus místa, který jsem dostal zdarma ke stránkám. Ale hodněkrát mívám problém, že když se (nejen já) dostanu na to fórum, tak někdy to prostě hází chybu, že se to nemůže připojit k "MySQL database"...někdy teda od toho erroru mám dlouho pokoj, ale někdy to prostě odmítá pracovat.
Nevíte, jak se tomu vyvarovat nebo jestli momentálně probíhají nějaké změny v MySQL nebo jestli to je prostě nevídaná chyba :-) ?
Děkuji za odpovědi
--------------------------------------------
Mnoho úspěchů a hezký den přeje
Tomáš Rajnoha
Tohle mi to píše :
-------------------------------------------------------------
Warning: mysql_connect(): Access denied for user '*@'*.*.*.*' (using password: YES) in /3w/wz.cz/t/tommander/*/*/*.* on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/t/tommander/*/*/*.* on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/t/tommander/*/*/*.* on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database
--------------------------------------------------------------
Dříve, když jsem dal Zpět a následně Vpřed, tak už to fungovalo zas normálně, jenomže teď už ani to nepomáhá...
Podobny problem som mal aj ja ... U nma to bolo kvoli tomu, ze som si menil heslo na mysql. Potom mi to blblo aj na phpmyadmin. Zmen si heslo este raz a malo by to slapat. :)
taky mi to tohle dela, kdybys prisel na to, jak to vyresit, moc te prosim, napis treba mailmem jak na to

ta zmena hesla pomaha, ale behem hodiny to zas nejede, takze ho musim menit znova
Tak to jsem opravdu rád, že to nejede :-(
Když už MySQL databáze, tak funkční. Nejhorší na tom je to, že já se, když to mám tady na serveru, nemůžu připojit ke konkurenční MySQL databázi...ale zatím jsem na nic nepřišel...možná jen restartnout tu databázi, vypnout a zapnout
Ale už mě to pomalu ale jistě začíná štvát !