Access denied for user '´Jmého databáze'

Mám problém při exportu dat do databáze. Exportuju je z textového souboru .csv
Ještě v neděli to fungovalo normálně, ale dneska to hlásí:


Access denied for user '´Jmého databáze'@'%' (using password: YES)


Nevíte někdo čím to může být?
přidal sis do db uživatele s heslem?
Jakým způsobem to provádíš?
Co vlastně provádíš? Obvykle se přenos dat z db do něčeho nazývá export, přenos dat do databáze import.
Samozřejmě jsem měl na mysli import. Co dělám? Importuju data do db.
No mě to dělá to samé, celý víkend, na localu data do tabulky natáhnu v pohodě, takže v nivh chyba nebude.

Mám úplně stejnou hlášku.

Už jste na to přišli, čím to je ?
Taky mi to dela a vzdycky to slapalo v pohode, spustim import csv souboru do tabulky, sql prikaz vypada takto:

LOAD DATA INFILE '/home/tmp/phpUf6o8b' INTO TABLE `rozpis` FIELDS TERMINATED BY ';' ENCLOSED BY '"' ESCAPED BY '\\' LINES TERMINATED BY '\r\n'

a chybova hlaska takto:

#1045 - Access denied for user 'skc'@'%' (using password: YES)
zkontroluj si mysql_connect parametry. Server je mysql.webzdarma.cz
Mám stejný problém. Už se to někomu podařilo vyřešit? A... jak?
Zkusil jsem poslat mail na podporu WZ ohledně tohoto problému, tak uvidíme jestli se najde řešení.

(potřebuju doplnit databázi o 480 záznamů a vkládat to přes phpmyadmin je nereálné)
neni to nerealne. Je tam tlacitko SQL a tam muzes vlozit i hodne MySQL prikazu oddelenych stredniky, pripadne je ulozit do souboru a importovat (stejna funkce, Vlozit soubor).
No to je sice hezké, ale já z tama ani nic nedostanu takže je zbytečné tam něco cpat přes phpmyadmina...
Mám stejný problém. Poprvé minulou středu.
Při pokusu o import csv souboru do tabulky mi to hlásí tuto chybu:

#1045 - Access denied for user 'knihkupectvi'@'%' (using password: YES)

Na mé straně chyba není, protože to dělám stejně jako 1000x předtím:-(

Kdybyste někdo přišel na to, kde je problém dejte prosím vědět.
díky
No, jestli bude chvilička času, zkusim to úplně přesně nasimulovat a popsal bych krok po kroku, ale před tím bych odhadnul chybu:
v záloze (je to sql skript, když se podíváte) je řádek
user "cosi@..."
pokud děláte obnovení ze zálohy a je to pro jiného uživatele, tak vyhoďte tenhle řádek, mělo by to pomoct.
Podrobněji asi někdy kolem oběda. Možná. Na naléhání jsem ochoten posunout pravěpodobnost zveřejnění toho podrobnějšího vysvětlení víc ke slovu "určitě"...
donny:

nemohl by si to trochu blíže vysvětlit? Jak vložím hromadně ty data do nové tabulky jinak, než nahráním souboru CSV ?

mám tabulku o pěti sloupcích:

id (autoinkement, primární), nazev, adresa1, adresa2, popis

Jak ji tedy přes MySQL příkazy naplním, jak píšeš výše, resp. jak bude vypadat ten MySQL příkaz?
(nejsem žádný profík, tak prosím úplný popis, Dík)
kdyz ta data exportujes jako SQL dotazy, dostanes serii dotazu (priklad):

INSERT INTO tabulka VALUES ('1', 'bla', 'asdf');
INSERT INTO tabulka VALUES ('2', 'fjg', 'hdfg');
INSERT INTO tabulka VALUES ('3', 'jkl', 'sdld');
INSERT INTO tabulka VALUES ('4', 'wer', 'cmlk');

a za predpokladu, ze existuje prazdna tabulka o takove strukture, na kterou pasuji tyto INSERTy, importujes treba pres phpMyAdmin jak .sql soubor nebo jako serii sql dotazu.
Dik, pokusne mi to funguje, ted jeste upravit ten CSV soubor na soubor SQL dotazu - to bude boj.

(ale stejne je to jako drbani pravou rukou za levym uchem :-)))
Když už máš ten CSV soubor, tak bych určitě šel přes LOAD DATA INFILE. V phpinfo() bych si zjistil absolutní cestu, CSV soubor nahrál na web a spustil to z PMA (případně ze skriptu).
Tak se to povedlo podle postupu donnyho. CSV soubor jsem upravil v Excelu, bylo to za 30 minut hotovo. Jeste jednou Dik.
#1044 - Access denied for user 'lolofon'@'%' to database 'test'


Hladal som dajaky help a vidim, ze tu je forum s podobnou temou... Mne tento error vypisal, ked som vytvaral novu tabulku, robil som to cez phpadmina. Myslim, ze som nemal kde spravit chybu...
Vypisal som nazov tabulky a stlacil vykonaj. Mozete mi plz dajako help?
Nahradnim resenim je Excel + prikazy INSERT INTO... , jak psal Donny, me to napadlo taky a aspon takhle to funguje...
Mě se děje také to samé