cestina? hruza a des!

Admin, admine, takovy upgrade, to je jako kdybys nam radil, ze si v aute mame vozit nahradni pisty a v pripade problemu proste rozebrat motor a pisty vymenit, a kdyz se nam to nelibi, mame chodit pesky. Podstatou IT branze je vysoky stupen abstrakce, synergicky efekt atd... Ta vnitrni komplexnost musi zustat pro uzivatele skryta. Jinak by pocitace byly K NICEMU, tuzka nebo husi brk by totiz byly mnohem snaze ovladatelne.

Kdya uz delas takovy problematicky upgrade, snad by ses mel snazit uzivatelum v maximalni mire pomoci.

V tech nekolika firmach, ve kterych jsem mel tu cest pracovat, by te za takovyto upgrade a hlavne za takovyto pristup k radovym uzivatelum na hodinu vyhodili.

To, ze web je zdarma, to samozrejme neni zadna omluva.

Davam ti petku s nekolika vykricniky. Ale snad je to pro tebe pouceni a polepsis se. :o)
já s tim naprostou souhlasim ]:|
také souhlasím
no, ja nevim, me to funguje bez problemu. Zadnou zmenu jsem nezaznamenal.
ani já ne, a že mám v sql data / texty u několika webů...
Přestože v MySQL mám jsem data v "nepodporovaném" kódování cp1250, nebyl problém to během pár minut upravit (návod jsem pokytl v tomto fóru).

Chci k tomu podotknout dvě věci:

Určitě šel upgrade udělat vhodněji, ale stalo se a jsou možnosti i informace, jak to dát zpátky do kupy. Snad se z toho admini poučí pro příště.

Na druhé straně toto je WebZDARMA, takže zcela jistě nemůžete očekávat, že to bude stejné jako na placeném webhostingu. Nic jste neplatili, takže komu se tady nelíbí, může hned a ZDARMA odejít. Jak snadné. Mám i weby na placených serverech a řeknu vám, že WZ mnohé předčí (minimální výpadky, velkorysý memory_limit, apod.).
Tak s některými věcmi souhlasím. Je zde PHP5 (jestli se nepletu), novější MySQL... ZDARMA - k tomu bych podotknul, že každý musí mít na svém webu reklamu a tato reklama je nějakým způsobem placena... Tím chci říct jen to, že admini zdarma nepracují a proto by se měli snažit, aby je uživatelé při takovýchto akcích, jako je update, ZDARMA neopouštěli... Díky Vašemu skriptu jsem problém vyřešil, ale řeknu Vám, kdyby tu nebyl, tak mi to dá asi docela zabrat...
Zdarví Dom
...beru zpět.. PHP5 tu není...