Nejdou WWW čím to???

Lidi mám tady nově zařízený stránky a dneska mi přestaly jít.Čím je to???Díky Peťa
Bug.
stránky nejdou nikomu..není to tvoje chyba ;o)
Díky Peťa
este dnes my sla stranka. Aktualizoval som ju a uz nejde kuaa.
jo me taky nejdou
Přidávám se k vám ! Nejdou a nepojedou :(
Mám tady tři weby. Dnes nejde ani jeden. Zkoušel jsem spustit několik cizích webů z katalogu webzdarma. Nejde ani jeden.
sakra,me to taky nejde:-((
Je to tak
Je potřeba ještě chvíli vydržet s chladnou hlavou třeba půjde je o lehčí udžbu. Stejně není nikde nic jiného tak co nám zbývá.....
kurva ! dneska to mimoradne sere
no..už by se k tomu mohl vyjádřit někdo kdo má něco společného s provozem wz aby jsme mi uživatelé aspoň věděli co se děje a jak dlouho to bude trvat.
Hmmm, zrovna sme udělali takový krásný updaty pro Míšu Šnekmachrů a ono to zrovna nejde... Je to hrozný. Ale přijďte se všichni (až to půjde) mrknout na naše stránky!!!
CO se sakra zase děje....
...Tady nepomůže ani skinhead Proper.
Hmm - už se tu dlouho nic nedělo :-(( - je mi jasný, že udržovat tak rozsáhlou službu není sranda ale -
PROSÍM admina - mohl bys zareagovat alespon jednou větou - vim o tom, pojede to casem, nepojede to, nebo mne aspon posli do pr....

díky moc za případnou reakci :-)
Tak jo. Jdi do pr.
Jo tak jo no, ale mam pocit , ze ty nejsi admin, ja cekal odpoved od Miry
Hm, zase je to v prdeli kdyz zrovna potrebuju aby ty stranky sli a o jakemkoliv vyjadreni, jak uz je u wz zvykem, si muzem nechat akorat zdat (jestli to nepojede tak 3 dny tak se "mozna" neco dozvime ;( )
Jestli to neumite dete sazet brambory do pici ! Seru nato www.ic.cz stejne podminky rychlejsi pristup ! Cus mrtkus
Je zajímavý, že FTP funguje...
Beru že občas něco nefunguje, ale byla by aspoň slušnost dát vědět co se děje !
To je skoro vysmívání se uživatelům !
Jde asi jenom přesměrovaný www.harry.zde.cz , kterej je přesměrován, to ale neumim.
maám návrh na novou službu webuzdarma
pokud zrovna bude fungovat tak mejlrobot pošle registrovaným uživatelům SMS na mobil a ti pak mohou upozornit návštěvníky svých stránek ať si rychle najdou počítač a jdou na wz protože buhví jak dlouho ještě půjde :o)