2Admin - Návrhy na vylepšení fóra.

Měl bych nějaké návrhy na zlepšení fóra:

1) Uvítal bych možnost vložit hlasování.
2) Uvítal bych možnost smailíků.
3) Doporučuji omezení délky příspěvku, tak na 1000 znaků. Proti tapetování.
4) Chtělo by to lepší řadění odpovědí, něco jako je na idnes.cz, že by se odpovědi na určitý příspěvek řadily za sebou a s odsazením od strany.

1 P.S..
Neškodila by ani informace o trafficu, to už zde někde padlo.
2 P.S.
Doufám, že toho nechci příliš;-).
3 P.S.
Pokud si ještě na něco vzpomenu, tak se ozvu.
4 P.S.
Hezké a veselé.
1.) Blbost
2.) Souhlasím
3.) Ne
4.) To se mi moc nelíbí, stává se to potom už skoro nepřehledným... je to určitá výhoda, ale IMHO moc se mi to nelíbí...
1) Není to blbost, třeba v debatě o novém designu WZ by se to šiklo.
2) Co dodat?
3) Ty si asi nevzpomínáš na dobu nedávnou...
4) Mě se to zase líbí, je přesně vidět, kdo na co odpovídá a nemusíš tam psát, např. 4Lukasik atd atd.
1.) trvam na svem
2.) co dodat?;-))
3.) doufam ze se nebude opakovat, ale par lidi to vyuzije tech 1 000 znaku a pak by to bylo otravne
4.) Furt trvam na svem:-))).
Miro, rozsuď nás...v muj prospěch;-).
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx - tak tohle je oněch 1000 znaků - pro představu
No tak dobrá, ale stejně by to chtělo nějaké omezení. Tapetáři, v dobách své největší slávy stihli třeba 100.000znaků...
>4) Chtělo by to lepší řadění odpovědí, něco jako je na idnes.cz, že by se
>odpovědi na určitý příspěvek řadily za sebou a s odsazením od strany.

ty jsi si asi nevšiml techto položek :

Nový příspěvek | Seznam témat | Strukturovaně
Seznam diskuzí | Následující téma | Předcházející téma

zkus treba polozku strukturovaně ;-)

stestne a vesele , ale vse z mirou ;-)
Ale struktorovaně není co on chce aby tu bylo
O té položce vim, ale opravdu to není to, co bych chtěl. Asi si nikdy neviděl fórum na iDnes...
admin by si mohl taky nikdy snámi popovidat myslim, že byto nebylo špatné . No asi nemá čas, ale to omezení proti tapetování by bylo dobrý
Konečně spřízněná duše...
Admin si s náma občas popovídá, ale jak uvedl jeho tiskoví mluvčí, někam si odjel asi na 14 dní...:o). Tiskovím mluvčím jsem se jmenoval já=)))
Nechť je to opět nahoře.
>Asi si nikdy neviděl fórum na iDnes...
mas pravdu jdu to napravit

mněl jsem pocit, že strukturovaně by ti to mohlo stačit
Strukturovane jo, ale i s textem.