instalace Forum phpbb

Ahoj, chci nainstalovat forum phpbb ale nedari se mi pripojit k databazi ackoliv axistuje.
Jaka verze MySQL je na wz pouzita? Diky za odpoved Vlasta
Tvá DB se jmenuje "vlastik". Máš ji tam taky tak uvedenou?
cus.mam rek bych uplne stejny problem.nedari se mi rozjet phpBB2 dyz tam dam potrebne udaje (mySQL 4x) tak mi to nahodi tri cervene radky textu neco v tom smyslu ze nemuze najit mysql4..
no chtel bych aby nekdo poradil kdo s tim ma skusenosti jak to nahodit...nak uplne od zacatka pro total nooba. :)
diky

btw: v admin casti wz sem si aktivoval pouziti mysql..
jo jo ten problém mám taky
Tak sem pošlete ten konfigurační soubor
nebudu ze sebe delat chytraka: ktery soubor mas na mysli? ten instalacni kam se zadavaji udaje?
rh no chtel sem sem zkopirovat obsah z config.php ale v tom souboru neni zadny kod?
Aj ja som s phpBB mal problemi ale ked sa s tym trosku vyhras prides nato a ono to pojde ain nebudes vediet ako :D
no rozjel jsem instalaci ale napsalo to parse error a cosi s includes/function.php je to na hovno
Pozor na kopirovani. NEPREVADET na mala pismena. Pozor na BANNER, nastavit jen na uvodni stranku.
Pleaaaaaaaseeeeeeeeee viem ze to moc s temou nema spolocne ale neviete mi niekto povedat ako a ci vobec rozbeham Postnuke 0.7.2.3 na webzdarma? Som uplny zaciatocnik ale skopiroval som do root adresara vsetko s adresara HTML v instalacii a pri spusteni install.php mi to sice ide ale nechce mi vytvorit databazu... neviete niekto ako na to... ak sa da tak mailom... thx thx thx
co je to postnuke
Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'hagakure@81.31.7.8x' (Using password: YES) in /3w/wz.cz/h/hagakure/phpBB2/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/h/hagakure/phpBB2/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/h/hagakure/phpBB2/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

Tak ja uz fakt newim. poradte nekdo prosim
uz sem nato prisel.
moje blbost
Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'hagakure@81.31.7.8x' (Using password: YES) in /3w/wz.cz/h/hagakure/phpBB2/db/mysql4.php on line 48

Warning: mysql_error(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/h/hagakure/phpBB2/db/mysql4.php on line 330

Warning: mysql_errno(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/wz.cz/h/hagakure/phpBB2/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Critical Error

Could not connect to the database

aj mne toto vypíše. Prosím poradte mi, potrebujem to ihned surne.
Mě to taky nejde. Naštěstí jsem programátor v php a SQL (ale znám zatim jen Postgres), tak si to nějak opravim. ;o)
Takže: u phpBB2 byl jediný problém:

MUSÍTE NAHRADIT "localhost" v políčku pro Database host name / DSN tímto:

mysql.wz.cz

Hodně úspěchů s phpBB2 !
S pozdravem Lord Holy
Vezměme příklad toho, kdo toto téma založil: Vlastík!

Database host name / DSN: mysql.wz.cz
Database name: vlastik
Database username: vlastik
DB user password: (Proste to, co si nastavil Vlastik v aktivaci mySQL v nastaveni sveho weboveho uctu na WZ ;) )

Domain name: vlastik.wz.cz


ostatni je jasne.
Holy