Novy vzhled WZ

Nechcete po tydle dooby zmenit vzhled WZ treba zase na tu zelenou. Pripadal mi hezci nez tadle, todle to uz mi leze na nervy, je to pekne hnusny, takova blba modra, zelena byla hezci. Taky bych prefeorval nakou cervenou
<HTML>nechceme -- myslim, ze zmena jednou za rok je dostatecne casto

zelena asi ne, kdyby bylo po mem, bude to decentni stridmy design na bilem pozadi, ale to by se zase asi nelibilo tobe

to je tezke, vsem se nezavdecis ... leda ze bychom udelali "skinovatelny" vzhled :)

btw: zkus prvni sam neco poradneho vytvorit, ta tvoje syta zelena mym ocim moc nesvedci, nemas tam informaci o kodovani, nemas tam vyplneny titulek stranky (kdyby si to nedej boze nekdo dal do bookmarku, musi si tam popisek zadat sam), obsah leveho ramce je vetsi nez pridelene okno, to forum se do okolniho vzhledu dost nehodi, ... no dobra, jdu se venovat necemu, co si to zaslouzi</HTML>
Ten skinovatelny je docela good napad. Treba neco suuper www.dracidoupe.cz, tam si vybiras libovolnou barvu pisma pozadi atdatd
Já navrhuji, aby celá Wz stránka byla ve Flashy, byly tam milióny zhovadělých efektů = trvalo by 2 minuty, než by ekekt odezněl a odkaz by se zaktivoval, ziliardy vyskakovacích oken s upoutávkama na Wz atd, atd. ;-)
To je ono :-)))
Tomu fandim ve Flashi a ještě k tomu všechno pěkně animovaný a hodně pop up vokýnek :-)))
No ještě s nějakýma dlouhýma JavaScriptama. Velkýma obrázkama....
To bude potom návštěvníku.

Mně se modrá líbí a ten odstín je optimální. A vůbec tento vzhled je supr a nechal bych to tak, jak to je.

Tomík.
Já bych taky řekl že starý WZ měl hezčí grafiku než tenhle... s těma skinama by to nebylo špatné, ale kdo by se s tím patlal že?
Tak by to chtělo udělat hlasování, já jsem pro stříbrnou.
Ja bych to udelal cely hodne jednoduchy, zadny barvy, zadny styly, zadnej JavaScript, jenom naky ty formulare a obcas nakej ten tag, ale jinak hlavne ten text...
Tak ot jsem radostí bez sebe, že se to nebude dělat podle Tebe;-).
Proc ne? Nebylo by tady spousta picovinek, bylo by to rychly a mozna i 100% kompatibilni se fsema prohlizecema...
A která, když použiji Tvojí terminologii "píčovinka" tady je?
Mno takhle mi to vyhovuje, ale kdyz bych to menil, tak zadny barvy, proste jenom text, normalni odkazy a formulare, obcas naky to odradkovani....
Já bych to taky nechal takhle, vždyť to má max. 40kb i s bannerem. Jenom bych změnil byrvu na stříbrnou.
www.drd.cz
Hmm, to se mi nelibi!
Tenhle vzhled je docela cool , barva dobra akorat malinko flashe by nebylo na škodu ...
Mě se to rovněž nelíbí...
Hmm, tak flash rozhodne ne, je to nestandartni rozsireni a musi se stahovat plugin... Nechte to takhle, to celkem ujde....
Někde jsem slyšel, že 96% pošítačů má flash plugin, takže v čem je porlbém?
Mno tak treba v tom, ze nemam flash rad :-) A taky v tom, ze do nekterejch prohlizecu treba flash plugin vubec neexistuje....
ALternativní prohlížeče používá tak promile uživatelů...
Stránka bez obrázku a barev na Webzdarma? Pěkná reklamní strategie, jak přilákat nové zákazníky.

Flash bych tu nedával. K čemu? Ledaže tak jako editor pro vlastní výběr barev vzhledu webzdarma.

Ve Flashi teprve začínám a nějak mně to ještě nejde a navíc nemám čas.

Tomík.
hele vy furt rikate, jak se vam ten starej design webzdarma libil vic nez tenhle, jenze ja uz si ten starej nepamatuju. Mozna proto, ze se mi tenhle zda lepsi. Mate nekdo screenshot, nebo tak neco?
Já jsem pro stříbrnou, kdo je proti..........tak tomu pošlu dopis...;-).