!!! Vzkaz Pro Miru (Databaze Co je) !!!

Hej Miro co je kurva stou databazi porad to nejde chvily funguje a pak zase ne to je jak loterie co stim je muzes my to vysvetlit myslim ze by to zajimalo i ostatni.


Bez databaze nemuzu mit stranku mam ji pak celou cervenou no conekt databaze.

Nejak se Ktomu vijadri jinak si pudu hledat jinej webhosting.

A co se to deje z wz s bezprobelemovyho a sveliho webu se stal problemovy a nefunkcni nekrachujete nahodou....
S databází jsem žádnou kurvu neviděl...
A myslim, že se Mira nezblázní, když takovej vůl, který ani neumí psát odtáhne pryč. Pá pá.
Ahoj ... je pravda, že ten nad Tebou byl trochu nezdvořilý ...

ale fakt je, že mysql neběží jak má ....

mám tu stránky asi měsíc a vypadá to, že se budu zase stěhovat ...
No, to nevadí, že se budeš stěhovat, stránky si mlžeš spravovat ze všech koutů světa;-)
Moc dobře víš jak jsem to myslel ... že změním webhosting ;-) stránky který z týdne běží 2 dny a lidi tam musí lézt denně jsou mi na nic
No ,nemůžeš soudit webhosting podle toho, že se jim jeden měsíc nevyvedl tak, jak by si představovali...
Já bych hrozně rád, ale pro mě je to prostě značně nefunkční a tudíž naprosto nepoužitelný, předtím jsme byli na nějakým americkým ... tam to bylo pomalejší, ale během jednoho měsíce ani jeden výpadek ...
No, nebu Ti do toho kecat.
Taky bych rad vedel co se deje, bez dbáze jsou moje stránky skoro mrtvý protože mi v ní jede poměrně oblíbený diskuzní fórum. Ted se mi nepodarilo pripojeni vubec, popripade to pise connection lost during session...

... kdy asi tak miro ocekavas napravu? dik za info
to Autor: X (freespace.wz.cz)

Ja mnel web asi tejde a vsechno slo a mam radsot ja chodej lidi a tet se odpoledne koukam a chby pri spojeny s databazy a ani sem na tet web nesh!!!!
Sice nejsem zednej prebornik ale umim psat weby.
Zato ty ti si machr co X (freespace.wz.cz) debile.
Ja sem webzdarma vsude chvalil jakej je skvelej a jeden vypadek bych toleroval jeste pak to ze asi tejden nesel vubec bych nejak prekous ale tohle mne uz opravdu nasralo a mam chut neco rozmalatit.
Tet abych se stidel zato ze sem rikal ze webzdarma je nejlepsi.
Rozmlať si hlavu...
Já jsem myslel, že tim, že píšeš jak vůl debila ze sebe jenom děláš, ale poté, co jsem se kouknul na Tvoje stránky už vim, že neděláš, Ty totiž jseš debil. R.I.P.
Zdá se že se to rozběhlo a běží to poměrně líp než dříve dneska. Tak ťukam na dřevo.
Hmm tak zas nic. MySQL v pohodě ale ta rychlost :-/ No snad se to napravi
Tahá se to jako nudle z nosu,
a jestli se to připojí, tak si nejprve musim hodit korunou.

Ještě že je tu to forum alespon ze se tu clovek muze vynadavat.
Zdá se že to frčí
Já nevím. Snažím se rozchodit připojení k databázi (poprvé) a ač jsem nastavil vše dle požadavků, tak se to ani nehne. Bohužel po přečtení předchozího si nemohu být jistý, zda dělám chybu já, nebo je to mimo mne:-((((