Stránku nelze zobrazit

Mám tu více než 6 webů. Z celkem slušnou návštěvností i přes 150 000.
Stále nefungují odkazy mezi jednotlivými stránkami. Kliknu na odkaz
a pro vstup na můj web a vyhodí mi to hlášku, že server nemůže nalézt soubor. Kliknu na obnovit a soubor se načte. Jestli to tak bude ještě měsíc, přesunu všechny své weby jinam. Mám tu i skvělou hru. Dne 13.12 v 16.04
si chtěl někdo uložit svůj rekord a díky WZ smazal celý obsah datového souboru, takže jsem se musel pak omluvit jednotlivým hráčům, za to, že jejich rekordy jsou fuč.
150 000 na takovouhle stránku? To nemyslíš vážně že ne e..... Dyť t máš skoro jako zone.com ci podobne servery.... a skoro nic tam nemas hehe;-). A pri takovehle navstevnosti by se ti urcite uz vyplatila placena domena a hosting....
Docela vtipný.
To teda nemáš moc Štěstíčko, když Ti to nefunguje.
Taky jsem se koukl, jak to dělá, protože se plácám kolem 100 - 200 denně, ted i méně a všichni říkaj, že to není špatný ( www.karavan.cz ).
Stěstíčko má stránky, na které se dvakrát nechodí (proč taky) a jen v češtině. Vzhledem k tomu, že čechů je asi 10 mil., když ti tam budou chodit kojenci, důchodci i ti, co o internetu nevědí vůbec, máš to tak na dva měsíce.
Tak si příště dělej prdelky raději z formelíny.
Lada rulezzz.
150 000 není myšleno denně. Lidi mě bombardují, že mi stránky nefungují.
Prostě kliknete na odkaz a je to v prdeli. Soubor nelze najít. Před tím zásahem to fungovalo v pohodě. TO mám na každý odkaz používat window.open()?!
Kdybych měl WZ doma tak to celý zálohuju naformátuju a nainstaluju znova. TO je rychlejší, bezporuchový a spolehlivější, než do toho pořád vrtat.
Spis nes tady resit, jestli nekdo muze mit 150 000 nebo bych resil, proc to ty chyby dela!! Me to dela taky a ctenari me bombardujou taky a mam chut taky prejit na jineho free-webhosta. Adminovi jsem psal, ten mi odpovedel neco jako ze se mi to zda nebo ze se divam na stranky ve spatnou chvili (kdy je server pretizen) ...
To je zajímavý, že o tom není nic v novinách. Když bombardovali Kosovo, tak toho bylo plno všude, ale teď nic...
štěstíčko: Neplet si linux s woknama, linux se da vcelku dobre spravovat ten se nemusi jednou za 1/4 roku reinstalovat jako wokna:o)).
Viděl jsem jen 1500 stránkový lehký úvod do linuxu. Díky. Takovou správu si strč za klubouk. Zde na WZ vidím jak snadno se to dá spravovat. Zřejmě je nutno pár měsíců... Já mám doma celý systém na CD. Takže mi netrvá ani
10 minut a mám celé PC nakonfigurován od A do Z úplně od začátku.
Kdysi jsem se se stejnými problémy setkal to i na jiném linuxovém serveru, protože contactel, jaksi nechtěl s linuxovým serverem komunikovat. Když jsem se připojil přes Quicka tak to jelo. Tady jsem to zatím nezkoušel. Nicméně tu nefungují i mnohé PHP funkce, jako například převod zanků ČÍŘ atd. na malé písmena. PRotože linux jaksi nezná mezinárodní prostředí nebo co. A je toho víc.
Hele - Stesticko - jiste ze muzes mit na jednom CD nakonfigurovany OS Mrkvosoft Wokna, kdyz jediny, co ti Wokna dovoli konfigurovat je pozadi pracovni plochy a ty debilni zvuky kdyz na neco kliknes. Chces me snad presvedcit, ze jsi schopen s nainstalovanymy kancelerskymi programy a 1-2 pogramatorskymi nastroji, ev. nedejboze s webserverem Apache prinutit wokna aby nepadaly kazdy ctvrt hodiny?

Pokud chces tvrdit, ze Linux je horsi nez Wokna, prvne si ho nainstaluj, odzkousej, precti si nejakou tu prirucku a pak hodnot. Ano, potrva ti to tak rok az dva nez se naucis vse nakonfigurovat, ale nemas svazany ruce jak u Woken, ktery ti nedovoli nic i kdyby ses chtel rozkrajet.

Howgh.
kdybyste raději nechali toho hádání, psaní nesmyslů o nesmyslech atp... :(

Původní téma bylo "stránku nelze zobrazit" tak tedy:
mě to taky nejede a nejede i spousta wz webů, na který jsem se zkoušel podívat...
nezobrazila se ani např. wz stránka "nepovolený přístup" nebo něco takového, ale naprosto nic.

"stránku nelze zobrazit" - to je jediný, co dostanu ze svýho webu tak 10 pokusů z 15 :((((

taky souhlasím, že před tím zásahem se to takhle nesr*lo :((((

takže bych prosil o vyjádření některého z administrátorů. děkuji K.
hehe, i wokna muzou drzet... pokud s nimi nic nedelas;-))).
ještě pár dní a pryč odsud .. jak já se těšim
bylo si super WZ ... nezapomeneme
Kam se hodlate presunout? Hledal jsem vsude mozne, zatim bez vyraznych uspechu. (Piste radeji na mail, nez do teto diskuze, dik).
Freeweby jsou na umření a není se čemu divit.
Zaplať a jede to OK a bez vložených reklam. I na anowebu. Jsem tam s doménou nějaké 3-4 roky a bylo to téměř bez zakopnutí.
A jestli má někdo komerci, nebo 150000 návštěvnost, tak je skoro blbost nezaplatit. A není to až tak moc.
Freeweb je spíš pro osobní stránky, pro ty, co si to chtějí zkusit. Bral bych ho jako dárek, a tomu se na zuby nekouká.
Dárek? To jo, s takovým dárkem se nachodíš víc k zubaři neš si s ním užiješ.
Ty možná.
2X: píšu ti bod, opět jsi svou odpovědí zabodoval a přispěl svou trochou do mlýna!
Ach, děkuji, kolik jich již mam? Apropos, to 2X vypadá jak nějaká rovnice, akorát, že ji chybí pravá strana:-(.