Pomóóóct, chtějí mi zrušit účet a to jsem chtěl jenom POMOC SUPPORTU WEBZDARMA!!

Proboha,
Co mám dělat obrátil jsem se na support s tím, že mi nejde hudba na stánkách po aktualizaci webuzdarma.
Zjistilo se, že jsem měl špatně pročtený podmínky a to, že se neukazuje baner jsem považoval za to, že mi nebyl přidělen.
Potom jsem to napravil a podmínky už znám.
A Martin Janca mi nechce sdělit jak napravit ty chyby a chce mi zrušit účet, je to normální??????
Pište jenom, když s tím můžete opravdu něco udělat!!!!!!
Hehe, co vim tak ten je vo dost vice nevrlejsi nez mira;-). To zlatej mira...:-).
Ta stránka zavání pyramidou, takže možná proto...
hehe, tak jsem se na ty stranky koukal, autor to inteligentne zabezpecil JS heslem;-). Pote co jsem na nej prisel mi to napsalo:

Vaše heslo je v pořádku.

Omlouváme se za komplikovaný vstup.



Nyní stačí už jen potvrdit vstup a kochat se výhodami, které jsme pro Vás připravili.
Potvrzení vstupu

kdyby nekdo chtel heslo a nechtelo se mu to hledat, tak hesla mozna jsou:

pohoda
POHODA
jistota
Flagrantní porušení pravidel. Taky bych to zrušil.

Reklama musí být na první stránce nahoře, nebo na všech dole. Je na tom něco nepochopitelného ?

A navíc ta blbost s heslem. Běháš po nic neříkajících stránkách a registruješ se jak o život? Já ne. A jsem rád, že to dělá konkurence. Je to vidět na jejich návštěvnosti.
scriptové zabezpečení stránek zkoušej na školáky. použij serverouvou autentifikace
Tak se kochám...
Tento příspěvek přímo nesouvisí s výše položenou otázkou, nicméně pocituji nutnost se vyjádřit ke stránkám pana Kuby. Nechci se zde zamýšlet nad grafickým znázorněním webu, ale nad jeho navigací a účelností. Informační hodnota ---> nulová. Nejenže je návštěvník obtěžován nejprve napsat mail autorovi,ale potom co vydá tolik úsilí a čeká co se na stránkách nedozví, na něj nečeká vůbec NIC, kromě už jednou použitého mailu. Můžu říct, že po shlédnutí prezentace jsou moje pocity následující:
1) vztek - po tak zdlouhavé proceduře jsem se dozvěděl h*o
2) zklamání - protože takové stránky potkávám bohužel denně
A tak doufám, že autor stránek pečlivě monitoruje svoje návštěvníky, tzn odkud přichazejí, adresy počítačů apod, protože když už se nic nedoví návštěvníci, tak ať má něco z návštěvníku jejich autor, protože to by jej (alespoň v mých očích) částečně omlouvalo za to, čím si nás (brouzdaly) dovoluje okrádat o drahocený čas strávených prohlížením svých stránek
2Pafka: Přesně tak.
ja bych ti to zrusil hned za to ze votravujes lidi s nejakym zasranym amwayem
2Mara: :-D
Mara: To je dobrej duvod:-)))).
Pafka: jj, naprosto s tebou souhlasim, akorat jak jsi videl, lze to obejit behem nekoli desitek sekund pro ty hesla, jsem nepsal autorovi, ty jsem jednoduse vytahl ze zdrojaku^_^.
To má docela dobrou ochranu, a lá BIS.
To vis no... aneb jako galerye nekde tamhle kde to bylo? To uz si nepamataju, ale pry dobre stezena a pritom tam stacilo vzit zebrik & kladivo;-))).
Víte,
Musím se smát, když čtu tohle fórum.
Předpokládal jsem, že se na stránky podíváte, že je zhodnotíte...
No nicméně to heslo bylo zadáno tak, aby se dalo obejít každým, kdo aspoň tuší, co je to počítač. Nemám důvod na stránkách něco skrývat.
Ale i přesto bych měl dodat, že každý kdo heslo obejde, dostává se to sporu se zákonem, protože obsah stránek je vlastnictvím firmy Amway, která si je pravidelně hlídá a tudíž musejí splňovat jistá kriteria. Kdybych chtěl mohl bych vás naprášit (né to samozřejmě neudělám)
Musím se smát, že když je pro návšťevníka příliš energie aby se dostal na stránky a napsal e-mail, tak pro vás je to jen chvilka v životě a váš zájem a s lehkostí píšete ještě do fóra na Webuzdarma.
Moje stránky jsou určeny pro lidi, které zajímá takováto příležitost a ne pro takové jako jste pravděpodobně vy.
Když jste tak ladně obešli moje heslo zkuste taky obejít heslo na stránkách: www.vebso.cz
Jiný než skušební zákaznický mód.
Víte jde o velkou věc. Vebso, Quixtar a Amivo mají dohromady víc stránek než jste kdy mohli vidět a mají větší roční obrat než kolik si vydělá Bill Gates (nebo jak se to píše) s Bruneiským sultánem dohromady za celý život. Tak je můj názor, že se vyplatí mít obchod ve skvělé společnosti lidí a zároveň moct každý den udělat někoho šťastnějšího a bohatšího a to najen finančně.
S pozdravem
Kuba
2Kuba: a fakt tem kravinam veris jo?
Teda Kubo.....................napadá mi toho spousta, ale musím říci, že je s tebou bžunda.
Jen se třesu, až mi sem Usáma hodí bombu, za to že ..........., no musíš být velice mocný muž.
Óóóó
a kde máš na těch stránkách reklamu na WZ.CZ? Já jí nikde neviděl - jestli tohle nebude důvod, proč ti to chtějí zrušit...
ad obsah: nedokážu posoudit, ale obecně - nenajdu nic na první stránce + nenajdu informace ani uvnitř = jdu to hledat jinam!
Mno ja sem to obesel, ani sem nemusel zadny heslo zadavat, takze sem vlastne nic neporusil.... A navic, to ze si ze zdrojaku zjistim heslo je protizakony?