Dotaz od zacatecnika

Zdravim.Zacinam s MySQL a doma jsem si zprovoznil MySQL a PHP a vytvoril si databazi z ktere si taham potrebne veci.Nevim ale jakym zbusobem tuto databazi vytvorit na wz.cz.Dekuju za odpoved
v administraci si ji aktivujes a nastavis si heslo..
Mám taky dotaz. Tohle je můj první pokus s databází. Stáhnul jsem si scriptík na přidávání mailů do databáze. Na wz jí mám aktivovanou, mám stejné heslo jako v následujícím scriptu, stejné přihlašovací jméno. Nevím ale co ta poslední položka. Myslel jsem že tam zadám jméno databáze a ona se pod tím jménem vytvoří, ale nic. Ať zadávám cokoli, tak nic. Co tam tedy má být nebo co je tam špatně? Hází mi to jen hlášku, že se nepodařilo připojit k databázi.

$databasehost = "mysql.webzdarma.cz";
$databaseuser = "paci"; //přihlašovací jméno
$databasepass = ""; //moje heslo
$databasename = "?";

Díky Jakub
Myslím, že je to jméno tabulky, kterou si tam vytvoříš.
Tak žádná tabulka !

Ta poslední položka $databasename - tam dáš svoje přihlašovací jméno, v tvým případě "paci".
jmeno databaze a jmeni uctu je na WZ stejny, protoze k jednomu uctu je jen jedna databaze, ve skutecnosti muzou bejt na jeden ucet i vic databazi, takze proto je tam jeste database name...
Nemužu se připojit k databazi na wz. mam takovyto script:

$db_name="scalpelexis";
$db_uzivatel="scalpelexis";
$db_heslo="";

$spojeni = mysql_connect($db_name,$db_uzivatel,$db_heslo);
mysql_select_db($db_name,$spojeni);

ale objevuje se mi chybove hlaseni:

Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on 'scalpelexis' (111) in /3w/czweb.org/s/scalpelexis/index1.php on line 85
Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /3w/czweb.org/s/scalpelexis/index1.php on line 86


please HELP HELP diky:)
Máš špatně hned první řádek, funkce MySQL_Connect má obsahovat toto:
$spojeni = MySQL_Connect('sql_server', 'uzvatel', 'heslo');

Ty máš na místě sql_serveru jméno databáze. Správně je to takto:
$db_server = 'mysql.webzdarma.cz';
$db_user = 'scalpelexis';
$db_password = '*';
$db_name = 'scalpelexis';

$connection = @MySQL_Connect($db_server, $db_user, $db_password) or Die('Chyba: Nepodařilo se připojit k databázi!);
$database = @MySQL_Select_DB($db_name, $connection) or Die('Chyba: Nepodařilo se připojit k databázi!);