WZ silene tuhne, "Server nelze najit"atd.

Tak se zda, ze se problemy prohlubuji... Nacteni stranek trva dlouhe minuty a casto se ani nenacte vubec (jakoby server wz vubec NEEXISTOVAL). Neda se uz ani rozumne brousit diskusnim forem, ktere fungovalo i pri vypadku pred tydnem. Co se proboha deje? :-(((

M.
:-((((
Hmm, zacina to bejt spatny :-/
Tak na stranky se momentalne nedostanu, FTP funguje. Pred chvili neslo dokonce uz ani FTP. :-(

M.
Mira to určitě spraví.
Jo máte pravdu, WZ asi fakt tuhne no uvidíme :-((
Ale jednou se mi ¨podařil web načíst,ale pak už zase nic, jen častá hláška server nebyl nalezen....
Me to ted dela nejake errory s MySQL :(( zbytek jede ok. (kuproti vcerejsku, kdy nejel web, ale cele mysql jako kdyz bicem mrska).
Pro X: líbí se mi jak nemůžeš žít bez toho, aniž bys byl na druhým místě v každým tématu hned po jeho autorovi s nějakým úplně "duchaplným" blábolem ;-) Chytáš jinak apsťák?

Pro ostatní: jojo, wz je posledních 14 dní silně nestabilní... Dnes už mi hlásí chybu i MySQL, když dám "obnovit" tak se to 2x ze tří pokusů podaří. @!#$! Strašně mě to mrzí... strávil jsem spousty hodin nad tím, aby stránky vypadaly k světu a............... pak to padá...
Jo tak MĚ TO TAKY MRZÍ. Taky se snažím udělat dobrý web a najednou je vše v... Doufám, že se to co nejdřív podaří zprovoznit!
2Mr. Pear: Ne, já bez toho se bez toho klidně obejdu, ale nevim, co je na tom špatného. Řekni mi teda je na tom tak zavrženíhodného.

Nejdřív mi říkáš, že píšu duchaplné "bláboly" a pak sám napíšeš něco, co ví každý účastník fóra. Takže EHM.
No kazdy ucastnik fora to asi vi, ale jde o to jestli to vi taky admin a nejak to resi. Mohlo by se tu snad objevit nejake oznameni/vysvetleni, ne? Blbne uz snad vsechno, ted treba i spojeni na databazi:

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: Lost connection to MySQL server during query in /3w/wz.cz/m/moira/SPRAVA/vloz.php on line 25

Warning: mysql_query() [function.mysql-query]: A link to the server could not be established in /3w/wz.cz/m/moira/SPRAVA/vloz.php on line 25

Drzim WZ palce, ale to co se deje posledni dobou... :-(((
To by bylo divné, kdyby to admin nevěděl...
No alespoň doufám, že o tom ADMIN ví :) jinak by mě to fakt nasralo, protože to trvá už nějaký čas, ale podle mě, o tom ví a snaží se to nějakým způsobem řešit, tedy alespoň doufám, a nebylo by na škodu aby nám podal bližší vysvětlení ...
2X: hele, nechci se hádat, ale myslím že moje oznámení o problémech s MySQL je (možná jen kapánek) více výstižné než tvoje odpovědi na jakýkoliv problém stylu: "Tak to je špatný" ... "Tak to je horší"

Ale jak říkám, nebudem se hádat, ne? Jsme všichni na stejné lodi! Tak to budeme muset spolu nějak vydržet ;-)

Dnes wz celkem šlapal, teď kolem odpoledne (15-16 hod) se to zase zabrzdilo, ale snad to zase nespadne...
Ako to urobit? Moc toho o tom este neviem.
2Mr.Pear:

Myslet si to můžeš;-).
To byla hádka, já se nehádal, ale pokud Ti to tak připadalo...
Jenom doufám, že nepudeme ke dnu...
a je to tu zase:( Původní téma se opět někam vytratilo a zvrhlo se to tu v hádku:( Lidi na tohle se vyse*te. Snad je tu to fórum pro to, aby se něco vyřešilo a jestli tu chcete psát blbosti tak si jděte zachatovat mezi nějaký primitivy... :((

k tomu "tuhnutí":
taky mi to nejede a nezobrazila se ani např. wz stránka "nepovolený přístup" nebo něco takového, ale naprosto nic.

"stránku nelze zobrazit" - to je jediný, co dostanu ze svýho webu tak 10 pokusů z 15 :((((

a taky souhlasím, že před tím zásahem se to takhle nesr*lo :((((

takže bych prosil o vyjádření některého z administrátorů. děkuji K.
já bych se přidal k tý kritice, je to fakt síla, kamarádi si stěžujou, že se načte jen reklama, to ve smlouvě nejni .-)))
co s tím, kam s ním?
2Kvezt: Ohledně těch primitivů: Mnohdy tu jsem správně...
2Pafka: Jaksi nepremává...