Po přihlášení můžu editovat úplně cizí stránku!!!

Mám zde účet kyblsoft.borec.cz a mám problém při přihlašování přes www rozhraní (FTP jsem nezkoušel). Po přihlášení se však dostanu do souborů úplně cizích stránek (xendy.wz.cz - nic jsem s nimi samozřejmě neudělal). Jednak mě štve, že se nedostanu k sobě a jednak trnu hrůzou, kdo se dostane na mé stránky?!!
Tak to je docela závažné. Modli se, aby to nebyly ulité stránky CIA.
tak to je fakt drsny...zatim asi nejhorsi vec co se tu stala (a to se jich uz par stalo)...Doufam ze s tim nekdo neco rychle udela!
Tak už mi to naštěstí chodí. Ale blblo to nejméně 4 dny.
<HTML>hmmm, aniz bych chtel a priori tyhle hlasky povazovat za vymysly, neda se na to rict nic jineho, kdyz mi zadny podobny report e-mailem nedosel a vy neuvadite zadne duvody, proc bych se nemel domnivat, ze se tu pouze snazite vypadat zajimave, hackersky a s cilem udelat mozna na nekoho dojem

za kazde hlaseni chyby jsem vdecny, za hlaseni chyby v bezpecnosti obzvlast, ale urcite ne timto zpusobem

totez plati k tomu "vbourani do mysql"</HTML>
Tohle se casto stava u diskuznich serveru, pokud ty jsou hlidane pres cookies, a navic se uzivatel pripojuje pres proxy. Urcita kombinace nastaveni prohlizece, proxy a vlastniho serveru vede, ze dynamicky generovane stranky s proxy nevyprchavaji. A tak se treba stane, ze mohu videt ucet jineho uzivatele pripojovaneho pres stejnou proxy jako ja (oblibena proxy treba mistralproxy.dkm.cz - ta mela problemy s mageem), a je to dusledek toho, ze proxy nepozna, ze pod stejnym odkazem se skryva stranka jineho uzivatele, a nabidne naposled stazenou stranku , ovsem uplne jineho uzivatele.
Opravdu se mi to stalo! A protože se to stávalo opakovaně, myslel jsem, že se s tím třeba setkají i ostatní uživatelé. Až teď mě trochu mrzí, že jsem radši neposlal e-mail adminovi, zbytečně bych tak kvůli ojedinělé záležitosti nevyvolal rozruch.
Teď už to chodí báječně, nemám s tím žádné problémy.
Děkuji za tak skvělé WebZdarma.